Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Від високої якості продукції – до високої якості життя

Сьогодні ми відзначаємо знаменну дату — 75-річчя утворення Хмельницької області. У рамках святкування відбувся регіональний етап конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України», який проводиться під патронатом Президента Віктора Януковича та за сприяння Уряду країни.
Якість товару - невід?ємна частина життя кожної людини. Прагнення бути кращим, заявити про високу якість товарів та послуг, завоювати довіру споживачів спонукає підприємства брати участь у Конкурсі «100 кращих товарів України». Саме їхні товари та послуги користуються найбільшим попитом і слугують прекрасним прикладом і переконливим доказом зорієнтованості підприємств на задоволення потреб споживачів. На сьогодні це єдиний професійний державний конкурс, який дає можливість споживачам зробити правильний вибір серед розмаїття товарів і послуг, а підприємствам отримати гідну та об'єктивну оцінку своєї продукції.
На Майдані Незалежності розгорнулася виставка «Кращі товари та послуги Хмельниччини», в якій взяли участь всі підприємства-учасники Конкурсу регіонального етапу. Після урочистого відкриття і привітань була перерізана синьо-жовта стрічка, і хмельничани вирушили до прилавків. Виставка порадувала споживачів багатством асортименту. Поруч із смачними наїдками на розсуд конкурсної комісії, очолив яку заступник голови облдержадміністрації Микола Катеренчук, були представлені вікна, вироби зі скла, дитячі іграшки, постільна білизна, продукція виробничо-технічного призначення тощо.
Захід ще раз підтвердив той факт, що підприємства Хмельницької області здатні випускати якісну продукцію, надавати послуги, задовольнити найвибагливіші вимоги споживачів. Вони є гідним прикладом для наслідування. Після завершення виставки відбулась церемонія нагородження учасників конкурсу. Сьогодні, радість з переможцями розділив Віце-прем'єр-міністр України — Міністра соціальної політики Сергій Тігіпко.
Сергій Леонідович, вітаючи хмельничан зі святом зазначив: «Ви приходите до такої знаменної дати практично переможцями. В сільському господарстві ви перші, якщо подивитись на загальні показники, то ви одні з кращих в Україні. Безумовно, це важко дається, але на власному прикладі ви доказуєте, що наполегливою працею всього можна досягти.»
В свою чергу, губернатор Хмельницької області Василь Ядуха відзначив: «Хмельниччина гідно зустріла своє 75-річчя. Вона має власну історію, культуру, власні досягнення, демонструє постійні зрушення в усіх сферах життєдіяльності. Нам є що показати. Третій рік поспіль Хмельницька область є найкращою в державі в аграрному секторі. Сьогодні розвивається промисловість, багато роботи зроблено в соціальній сфері. Кредо нашої роботи єдине – влада має бути максимально наближена до людей.»
«Сьогоднішня акція, - продовжив Василь Степанович, - ще раз підтверджує, що цілий ряд установ, підприємств, організацій, зацікавлені у проведенні такого конкурсу. Адже тільки за останні два роки кількість учасників даного заходу збільшилася на 25%. Хмельниччина має зразкові підприємства, аналогів деяких з них немає ніде в Україні. Приємно, що в нашу область йдуть інвестиції. Українським виробникам варто рівнятися на ту планку, яку встановили сьогоднішні переможці. Це не тільки підвищить конкурентоспроможність, а й виведе українські товари на світовий ринок.»
Після всіх приємних слів, які сьогодні звучали для мешканців Хмельницької області, відбулася церемонія нагородження фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2012 році.