Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Лілія Бернадська відвідала Шепетівщину

17 вересня 2012 року заступник голови – керівник апарату Хмельницької облдержадміністрації Лілія Бернадська побувала з візитом у Шепетівському районі. Вона відвідала Корчицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де разом із головою Шепетівської райдержадміністрації Іваном Адамцем вручили ключі від нового шкільного автобуса.
Виступаючи перед присутніми, Лілія Віталіївна зазначила, що в рамках модернізації системи освіти в області створюються належні умови для навчання та виховання дітей. Відмітила, що сьогодні ми бачимо на практиці, як втілюється в життя програма Президента України Віктора Януковича щодо поліпшення життя та реформування освітньої галузі, виконується Державна програма «Шкільний автобус».
Вона, також зазначила, що сьогодні відбувається відродження нашої держави, реалізовуються намічені плани. Запевнила, що й надалі обласна державна адміністрація та її голова Василь Ядуха будуть приділяти велику увагу освітній галузі, адже діти мають отримувати якісну освіту. Пообіцяла педагогічному колективу школи та мешканцям села, що зробить все можливе, щоб в селі довершилось будівництво нової школи – новобудови.
Також, Лілія Віталіївна вручила сертифікати на мультимедійне обладнання для Городщенської та Корчицької загальноосвітніх шкіл, навчально-методичне забезпечення для фізичного кабінету Судилківської ЗОШ, швейні машинки та електродуховку для Михайлюцької ЗОШ.
У свою чергу, голова районної державної адміністрації Іван Адамець подякував Лілії Віталіївні та губернатору області за підтримку та увагу, яку вони приділяють Шепетівському району. Висловив впевненість, що новий автобус сприятиме кращій організації навчально-виховного процесу в навчальному закладі.