Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Жнива-2012

Нещодавно спортсмени нашого району та міста взяли участь у фізкультурно-спортивному святі «Жнива-2012» серед сільських і селищних рад та збірних команд районів Хмельницької області, яке проходило в місті Деражня, Хмельницької області. Загалом на свято завітало 19 районів.
Привітати спортсменів з початком змагань прийшли перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко, голова обласної ради Микола Дерикот, начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Стрілецький, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Сергій Заяць, голова Хмельницької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Володимир Повх та голова Деражнянської районної адміністрації Володимир Шагака, який підтримує спорт і намагався зробити все можливе, щоб даний захід відбувся на належному рівні.
Спортивну делегацію від Шепетівського району очолили: в.о. голови Шепетівської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України Тетяна Комкар, директор Шепетівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Володимир Гнатюк та тренер-викладач ДЮСШ «Колос» Віталій Мушинський.
Завзято змагались учасники у семи видах спорту: волейбол, футбол, гирі, настільний теніс, шашки, перетягування канату, армреслінг. Шепетівщину представляли спортсмени району, які всіма силами виборювали місця у змаганнях. У армспорті: Тютюнник Данило – І місце, Мушинський Віталій – ІV місце, Тітор Іванна – ІV місце. Загальнокомандне місце з армспорту – ІІ.
Друге загальнокомандне місце з шахів принесли спортсмени з Грицева: Старий Віктор – ІІ місце в особистій першості та Перепьолкіна Наталя – ІV місце.
З гирьового спорту найбільше очок команді приніс Макаришин Сергій з с. Лозичне, який посів ІV місце.
Чоловіча команда з перетягування канату завзято боролася за перемогу, не зважаючи ані на складні умови (адже змагання цього разу проводилися на траві, де не так просто встояти на ногах), ані на несправедливі зауваження суддів. І хоча призове місце вона не посіла, проте принесла чимало очок команді.
Наші волейболісти після першої поразки «зібралися» і продемонстрували гарну гру перемігши дві слідуючи команди та увійшовши в п’ятірку кращих. А загалом наша команда посла призове ІІІ місце, що є гарним показником на рівні області.
Варто сказати, що участь нашої команди у даних змаганнях не відбулась би без підтримки кандидата у народні депутати України Сергія Буряка. Також, не залишилися осторонь проблем команди: депутат обласної ради Врам Мовсісян, депутат районної ради Микола Дорощук та приватний підприємець Тетяна Тетеря. Зайняте призове місце є спільною перемогою усіх.
Команда Шепетівського району вдячна усім за надану допомогу!

В.о. голови Шепетівської районної організації
ВФСТ «Колос» АПК України Тетяна Комкар