Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Голова облдержадміністрації Василь Ядуха зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом

Зустріч відбулася в рамках робочого візиту Посла в область. В ході спілкування обговорено перспективи налагодження тіснішої взаємовигідної співпраці між Австрією та Хмельниччиною.
Василь Ядуха розповів про інвестиційні можливості нашого краю та наголосив на необхідності залучення інвестицій у розвиток її економіки.« Хмельниччина – це область з високим виробничим потенціалом, великими можливостями для капіталовкладень і привабливий край для іноземних інвесторів. Є великий спектр видів діяльності, де Хмельниччина готова співпрацювати. Щороку збільшується потік прямих іноземних інвестицій та кількість укладених угод з партнерами з різних регіонів багатьох країн», - наголосив Василь Ядуха. Він також зауважив, що в області реалізується прозора і відкрита інвестиційна політика, а обласна влада всебічно сприяє інвесторам.
Нині область співпрацює з партнерами з 98 країн світу. Річний зовнішньоторговельний оборот складає близько одного мільярда доларів США. Що стосується співпраці Хмельниччини з Австрією, то щороку прямі іноземні інвестиції поступають в економіку області через 3 підприємства: ТОВ "ІММОПРЕТТ", ТОВ "ГЕРРОМ ІНВЕСТ-УКРАЇНА" та ТОВ "СТУДЕНИЦЯ-1". «Прямі іноземні інвестиції з Австрії сягають близько 2 мільйонів доларів. Є бажання активно співпрацювати, надалі налагоджувати дружні стосунки. Адже маємо конкретні приклади - підприємства з австрійськими інвестиціями демонструють зразок конкретної роботи, відповідальності і високі результати. Хочеться, щоб сьогоднішня зустріч дала ще більший поштовх співпраці і залученню інвестицій», - підкреслив Василь Ядуха.
Очільник краю також розповів про наймасштабніші інвестиційні проекти, що втілені в життя на території області, висловив сподівання, що про можливості нашої області, яка третій рік поспіль демонструє позитивну динаміку в усіх галузях, з вуст поважного гостя дізнаються більше бізнесових структур Австрії: «Ми хочемо донести інформацію про наші можливості якнайширшому колу людей, аби краще працювати в різних галузях економіки області», - сказав Василь Ядуха.
У ході зустрічі обговорені можливості співпраці щодо будівництва підприємства з переробки біомаси в газ. За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Австрії в Україні, нині в планах створення такого підприємства у Славуті. Австрія вже кілька років тому відмовилася від використання атомної енергетики, відтак, активно вишуковує і впроваджує альтернативні джерела енергії. «Ми глибоко поважаємо думку Австрії та інших країн, але вважаємо, що альтернативі атомній енергетиці в забезпеченні діяльності економіки держави немає. А нові блоки, що споруджуватимуться на Хмельницькій АЕС, абсолютно безпечні і не несуть ніякої загрози населенню. Разом з тим, питання енергозбереження, енергоефективності, пошуку альтернативних джерел енергії сьогодні на часі. Як приклад, з партнерами з Чехії ми розвиваємо будівництво сонячних електростанції, з німецькими - будівництво гідроелектростанцій, з ірландськими – будуємо заводи із переробки соломи і дров. Сподіваюся, що проект у Славуті обов’язково втілимо в життя», - підкреслив Василь Ядуха.
Окрім того, сторони висловили готовність співпрацювати у галузі сільського господарства та промисловості.
«Питання, які обговорювалися, обов’язково перейдуть в практичну площину. Проекти з енергозбереження мають велике майбутнє. Австрія цікава для Хмельниччини.
У неї є чому повчитися. Сподіваємося на подальшу співпрацю не тільки в енергетичному напрямку, а й в усіх напрямках економіки», - резюмував голова адміністрації.

За метеріалами прес-служби ОДА