Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Фізкультура і спорт
Охорона здоров'я
Освіта та культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ


Привітали працівників соціальної сфери

5 листопада в залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери. В урочистих заходах взяли участь перший заступник голови адміністрації Олександр Хоронжук та начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Сергій Мирончук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх.
Олександр Іванович, звертаючись до присутніх, наголосив на тому, що даний захід є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості та організації оплати і безпеки праці. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.
«Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Висловлюючи безмежну вдячність за ваші подвижницькі зусилля, не маю сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього», - зауважив Олександр Хоронжук.
Далі, відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації Івана Адамця, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників соціальної сфери понад двадцять працівників соціальної сфери було нагороджено Почесною Грамотою районної державної адміністрації.