Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Сто літ – як одна мить

Так говорить про своє життя Ганна Григорівна Загоруйко, яка цього місяця відзначає столітній ювілей. А оскільки точної дати свого народження не знає (її не вказано навіть у паспорті, лише рік – 1912), то ювілейним для неї є увесь вересень.
Привітати зі сторіччям Ганну Загоруйко, яка нині проживає з дочкою Надією, внучкою Галиною та правнуками Русланом і Романом, днями завітали заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лінник, Судилківський сільський голова Галина Балінська, начальник організаційного відділу апарату адміністрації Володимир Власюк.
Народилася пані Ганна в селі Судилкові Шепетівского району Хмельницької області в селянській родині, де була єдиною дитиною. Увесь свій трудовий шлях пройшла у місцевому колгоспі ім. Горького, який у довоєнні часи носив ім’я Штерна. Допоки не вийшла на пенсію, вирощувала овочі у городній бригаді.
Тернистою і звивистою була життєва стежина Ганни Григорівни: пережила колективізацію, голодомор 1932-1933 років, Велику Вітчизняну війну, довелося відновлювати зруйноване господарство у повоєнні роки.
У 1932 році жінка вийшла заміж за Миколу Васильовича Загоруйка. У подружжя зростало четверо дітей. Проте недовго тривало щасливе сімейне життя Ганни Григорівни. У 1941 році чоловік пішов на фронт і цього ж року загинув, пані Ганна стала вдовою.
Та попри всі життєві негаразди Ганна Григорівна й досі не втрачає життєвого оптимізму та віри в людей. Ювілярка має гарну пам’ять, добрий слух, радо стрічає гостей та цікаво розповідає про пережите.