Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Делегація району взяла участь у обласних заходах з нагоди 21-ї річниці незалежності України

24 серпня 2012 року делегація від району на чолі з головою райдержадміністрації Іваном Адамцем взяла участь у обласних заходах з нагоди 21-їрічниці незалежності України.
Дійство було розпочато відкриттям обласної Дошки Пошани «Кращі люди Хмельниччини». Далі розгорнуло роботу виставкове містечко "Музей під відкритим небом", обласна виставка творів образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва «Барви Хмельниччини», виробів народних умільців та досягнень сільськогосподарського виробництва. Його оглянули голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха та голова обласної ради Микола Дерикот, а також керівництво районів та міст.
Свої досягнення у різних сферах народного господарства демонстрували цього дня на майдані представники районів та міст області. Керівників області усі зустрічали хлібом-сіллю, гарними українськими піснями та розповідями про здобутки свого краю. Справжньою оригінальністю відзначився Чемеровецький район, художник якого впродовж години зумів намалювати портрет жінки, в свою чергу, Василь Степанович зазначив, що це неймовірний талант який заслуговує на увагу і Хмельниччина пишається саме такими людьми.
Окрім того, очільник краю наголосив, що наша держава дійсно квітуча і красива, але найголовнішим багатством є наші талановиті, мудрі та працьовиті люди. Сьогодні кожен міг в цьому переконатись, споглядаючи на справжні витвори мистецтва, які представив кожен район. Поряд з тим, Василь Ядуха висловив щирі вітання з нагоди відзначення найбільш патріотичного та духовного свята – Дня Незалежності України.
В цей же час кращі фольклорні колективи районів області, веселили та дарували святковий настрій подолянам. У другій половині дня святкова програма продовжилась в обласній філармонії, де відбулись урочисті збори з нагоди Дня Незалежності України.