Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Бернадська Л.В., з нагоди Дня знань, відвідала освітні заклади Шепетівщини

1 вересня в Шепетівський район завітала заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Лілія Бернадська.
Лілія Віталіївна побувала у Городищенській та Ленковецькій загальноосвітній школах. Виступаючи перед педагогами, школярами та батьками, вона привітала їх із Днем знань та запевнила, що обласна державна адміністрація та особисто її голова Василь Степанович Ядуха приділятимуть постійну увагу освітянським питанням.
Як зазначила Лілія Віталіївна, останнім часом держава проявляє дедалі більше уваги до вчителя, до школи взагалі і сільської зокрема. Адже започатковані Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем системні соціальні ініціативи та економічні реформи охоплюють і галузь освіти. Програма економічних реформ на 2010-2014 роки передбачає підвищення конкурентоспроможності української освіти, інтеграцію системи національної освіти в єдиний європейський освітній простір.
З Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності привітав присутніх і голова райдержадміністрації Іван Адамець.
Він, зокрема, зазначив, що цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, бо саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя. У новому навчальному році Іван Кирилович побажав усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. А вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави, голова райдержадміністрації висловив найщиріші слова подяки.
Вітав зі святом учнів, батьків, вчителів також начальник районного відділу освіти Петро Дзяворук.
В ході візиту Лілія Бернадська, разом із головою райдержадміністрації Іваном Адамцем, подарувала освітянським закладам сертифікати на отримання багатофункціонального пристрою Canon, оглянула школи та поспілкувалась із педагогічними працівниками, учнями.
Довідково. Усі школи, дошкільні, позашкільні навчальні заклади району готові до нового навчального року. Мережу шкіл у 2012/2013 навчальному році складатимуть:
- ЗОШ І-ІІІ ступенів — 18 ;
- ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів — 1;
- ЗОШ І-ІІ ступенів — 13;
- ЗОШ І ступеня — 4;
- ДНЗ — 17;
- дошкільних груп – 10;
- позашкільний НЗ — 1 (Грицівська школа сприяння здоров'ю).
До нового навчального року школи забезпечені педагогічними кадрами. Всього вчителів – 638. Навчатись у школах району буде 3520 учнів. З них 620 учнів (100%) буде довозитись до шкіл автобусами. Автопарк шкільних автобусів нараховує 19 одиниць. В районі розроблено та діє 77 маршрутів. Це дає можливість забезпечити належний довіз учнів та вчителів до навчальних закладів та місць проживання. На капітальний ремонт навчальних закладів використано 348,24 тис.грн. За рахунок цих коштів замінено 110 вікон, обладнано внутрішні туалети у п’яти навчальних закладах, у ряді шкіл відремонтовано системи опалення і котельні.
Значно поліпшилась навчально-матеріальна та технічна база Михайлюцького, Серединецького, Грицівського, Орлинецького дошкільних закладів.
Покращилось обладнання шкільних їдалень. Так, у 2012 році закуплено за рахунок коштів відділу освіти дві морозильні камери, два холодильники, дві електром’ясорубки та інше обладнання.
Майже 539,1 тис. грн. виділено на поточний ремонт шкільних приміщень. Проведено поточний ремонт усіх котелень.