Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Відбулося засідання регіонального комітету з економічних реформ

Сьогодні на розширеному засіданні регіонального комітету з економічних реформ обговорювали питання наповнення державного та місцевого бюджетів в розрізі основних податків і платежів та впровадження заходів щодо збільшення надходжень податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.
Захід пройшов під головуванням заступника голови облдержадміністрації, відповідального секретаря регіонального комітету з економічних реформ Леоніда Гураля.
Як зазначив Леонід Андрійович, у рамках виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» протягом січня-липня поточного року проводилася значна робота з наповнення державного та місцевого бюджетів у розрізі основних податків і платежів та впроваджувалися заходи щодо збільшення надходжень податків та зборів до бюджетів Про стан виконання державного та місцевого бюджетів доповів начальник Головного фінансового управління ОДА Сергій Пенюшкевич. На сьогоднішній день забезпечено виконання у повному обсязі бюджетних показників по основних бюджетоутворюючих податках. З метою наповнення доходної частини державного та місцевих бюджетів області затверджено «Заходи щодо забезпечення виконання у 2012 році показників доходної частини державного та місцевих бюджетів», в яких вказано конкретні завдання щодо наповнення державного та місцевого бюджетів.
За результатами обговорення прийнято протокольне рішення щодо консолідації зусиль органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування з метою наповнення державного та місцевого бюджетів у розрізі основних податків і платежів та збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

За матеріалами прес-служби ОДА