Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Відкрито районну Дошку Пошани «Кращі люди Шепетівського району»

Урочисте відкриття відбулося в рамках святкування 21-ї річниці Незалежності України. Дошка пошани вмістила світлини двадцяти чотирьох кращих виробничників, представників інтелігенції, громадських організацій та чотирьох трудових колективів району.
«Сьогодні, відкриваючи Дошку Пошани, ми ще раз пересвідчуємося, що окрасою не лише Шепетівщини, а й всієї України є наші люди. Перед нами без перебільшення цвіт нашого краю, його виробнича, мистецька, гуманітарна еліта - ті люди, які прославляють наш район, роблять конкретні справи для того, щоб будувати міцну європейську країну, розбудовувати Шепетівщину» - зазначив під час свого виступу голова районної державної адміністрації Іван Адамець.
Він відмітив, що Шепетівщина має чим пишатись, адже в районі своєчасно виплачується заробітна плата, погашено заборгованість минулих років. Сьогодні рівень заробітної плати вищий ніж середньо обласний показник і становив в січні – травні 2012 року 2479,98 грн., що на 33,3 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року.
Високі результати роботи показав агропромисловий комплекс району. Валове виробництво продукції сільського господарства зросло на 13% у порівнянні з минулим роком. Середня врожайність зернових становить 47,8 ц/г. Що є одним із найкращих показників в області.
У 2012 році відновлено роботу Чотирбоківського цегельного заводу . Це дало можливість створити нові робочі місця.
Протягом січня – червня 2012 року створено 485 нових робочих місць (в тому числі 35 – за рахунок підприємництва). Додатково працевлаштовано 787 незайнятих громадян - мешканців району.
Висловлюючи щиру подяку хліборобам, робітникам та підприємцям, вчителям та медикам, військовим і правоохоронцям, усім, хто своєю працею і розумом втілює ідеї і принципи державності на виробництві, в полі, у школі, стоїть на сторожі охорони здоров’я людини, її безпеки та захисту, чиєю працею множиться трудова слава Шепетівського краю, Іван Адамець побажав усім міцного здоров’я, щастя, радості в житті, нових трудових успіхів в ім’я зміцнення економіки району та розквіту нашої держави.
Разом із керуючим справами виконавчого апарату районної ради Миколою Капелюхом, Іван Адамець вручив дипломи та цінні подарунки кращим людям Шепетівського району.