Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Підготовка об’єктів ЖКГ до початку осінньо-зимового періоду йде за графіком

Заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки регіонів до осінньо-зимового періоду та стану виконання бюджетних програм, яка відбулася під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка.
В ході наради, її учасники розглянули підготовку підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.
З доповіддю з цього питання перед учасниками наради виступив перший заступник Міністра Олександр Аліпов, який зазначив, що на сьогодні середній показник підготовки житлового фонду країни до опалювального сезону складає 56%, об’єктів соціальної сфери -74%, на 67% підготовлені об’єкти теплозабезпечення, на 55% виконані роботи з капітального ремонту та на 57% замінені котли.
Увагу учасників наради було акцентовано на якомога оперативнішому вирішенні усіх питань, що пов’язані з підготовкою житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.
Також в ході селектору було розглянуто питання стану виконання бюджетних програм, за якими Мінрегіон визначено головним розпорядником бюджетних коштів. Зокрема, це програми щодо забезпечення населення питною водою, обладнання підприємств теплокомуненерго приборами обліку теплової енергії, забезпечення житлом інвалідів війни тощо.
За результатами наради її учасники отримали відповідні доручення та роз’яснення щодо механізму вирішення розглянутих питань.

За матеріалами прес-служби ОДА