Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Василь Ядуха: Хмельниччина може досягти намолоту 2,5 мільйонів тонн зернових

Про це голова облдержадміністрації розповів, спілкуючись у прямому ефірі ХОДТРК «Поділля-центр» з ведучою програми «Акценти». «Цього року ми впевнено утримуємо перше місце по урожайності ранніх зернових культур, збираємо по 42 центнера з гектара. Вже давно намолотили перший мільйон тонн зерна, з чим нас привітав Президент нашої держави Віктор Янукович, Міністр аграрної політики та продовольства України. У нас попереду ще багато площ пізніх культур, і Хмельниччина може досягти намолоту 2,5 мільйона тон зернових», - сказав Василь Ядуха.
Очільник краю наголосив, що таких результатів вдалося досягти завдяки копіткій щоденній праці: «Ми пишаємося нашими хліборобами, працівниками сільського господарства, адже завдячуючи їхній роботі, Хмельниччина вже третій рік поспіль демонструє зразок результативності. Все розпочалося з того, що впродовж першого року – півтора розорали більше 120 тисяч гектарів земель, які пустували десятки років, включили їх в оборот, в сівозміну. Вони почали працювати на людей і бюджет. В декількох районах залишилося по тисячі-дві гектарів землі, які до кінця року також залучимо. Хмельниччина, незалежно від того, що у нас площі не такі великі, є реально житницею нашої держави».
Звичайно, такі результати не можуть не радувати, проте голову адміністрації хвилює ще й те, що мають з цього жителі краю. «Головне, що люди мають мати – це серйозну орендну плату за свої паї. Хто прислухався до влади і передав паї справжнім господарям, там сьогодні є результати і реальна гідна плата. Друге питання – ціна на хліб в області має бути стабільною», - підкреслив Василь Ядуха.

Матеріали з офіційного сайту ОДА