Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Василь Ядуха: Ціна на житній хліб в області найнижча в державі

На цьому голова облдержадміністрації наголосив у студії передачі «Акценти», говорячи про стабільно низьку ціну на хліб в області. «У нас ціна за один кілограм житнього хліба найнижча в державі - 3,88 гривень. При тому, що у наших сусідів в Тернопільській області – 5,19 гривень, Чернівецькій – 5,11 гривень, Вінницькій – 4,17 гривень. Також найнижчі ціни на ряд продуктів харчування: масло, сметану, яйця, цукор. Хочу запевнити, що працюватимуть і надалі ярмарки, фірмові магазини, де всі зможуть купувати продукцію за цінами наших товаровиробників», - сказав Василь Ядуха.
Наразі ціна на хліб на усіх заводах окрім одного залишається незмінно стабільною. Підвищив ціни ТОВ «Стіомі-Холдінг». «Ціну на хліб хмельницького хлібозаводу потрібно було змінити уже давно. Але вольовим рішенням обласної державної адміністрації цю ціну утримували для того, щоб жителі ще цілий рік купували хліб по низькій ціні. Але і зараз вона в області на житній хліб є найнижчою», - підкреслив очільник краю. Він звернувся до керівництва різних торговельних мереж, які працюють на території краю, з проханням привести у відповідність торговельну надбавку на цей соціально значущий продукт: «Я звертаюся до їх совісті і відповідальності. Той же самий житній хліб з хмельницького хлібозаводу в Кам’янці-Подільському коштує 3,10 гривень, а в Кам’янець-Подільському районі - 3,50 грн. Як можна це пояснити? Тобто, ціна торговельної надбавки необґрунтована. Відповідним розпорядженням дозволяються націнки до 10% , і ціна на хліб житній не має перевищувати 3,10 -3, 15 гривень. Я би просив усіх ставати поруч з нами і відстоювати інтереси жителів краю», - закликав він.
Василь Ядуха підкреслив, що Хмельниччина має абсолютно всі можливості забезпечити регіональні ресурси. «Для області необхідно 110 тисяч тонн зерна, а можемо набагато більше. 50% ми вже забезпечили», - сказав Василь Ядуха.

Матеріали з офіційного сайту ОДА