Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Семінар-навчання з соціальними працівниками

Сім'ї з дітьми є однією з пріоритетних категорій, на яку направлено соціальну політику нашої держави. Адже в сім'ях народжується і формується нове покоління наших громадян. Від того, як живуть і розвиваються наші сім'ї – залежить майбутнє України.
В соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича одним з провідних завдань є підтримка сім'ї, забезпечення права кожної дитини виховуватись в родині. Тому в штат центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді введено нові посади фахівців з соціальної роботи.
Зокрема, в нашому районі введено 18 таких посад. З липня поточного року на територіях селищної та сільських рад району розпочали свою діяльність 18 фахівців з соціальної роботи, у функціональні обов'язки яких входить підтримка сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, підтримка та розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Тож 2 серпня 2012 в приміщенні райдержадміністрації відбувся перший навчальний семінар для новопризначених фахівців з соціальної роботи. Під час навчання було розглянуто питання нормативно-правової бази реалізації державної соціальної політики, роль, завдання та обов’язки фахівця із соціальної роботи в забезпеченні сімейного благополуччя, захисті прав членів сім’ї, створення умов для розвитку та виховання дітей.
У роботі семінару взяли участь та виступили перед фахівцями заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лариса Романець, начальник служби у справах дітей Зоя Калініченко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Світлана Джус, голова фонду соціальної адаптації Микола Куліш та ін..