Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Закупівельна ціна на молоко від населення повинна становити не менше 1 гривні 80 копійок

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Галищук Володимир Іванович під час наради з питань цінової ситуації на молоко, яка проходила на базі Шепетівського району.
Участь у нараді взяли заступники голів райдержадміністрацій з питань АПР шести північних районів області - Шепетівського, Славутського, Ізяславського, Полонського, Старокостянтинівського, Білогірського, а також представники молокопереробних підприємств.
За словами Володимира Галищука в північних районах області закупівельна ціна на молоко від населення є найнижчою в області та коливається між районами в межах 20-30 копійок за літр, чого неможливо допускати. Він відзначив, що обласною державною адміністрацією було піднято питання щодо стабілізації цінової ситуації на ринку молока. Проведено ряд нарад за участю представників молокопереробних підприємств, органів влади та контролюючих органів. Напрацьовано заходи щодо виходу з цієї ситуації, що склалася.
Під час розмови з представники молокопереробних підприємств було з’ясовано, що на це вплинули об’єктивні причини: насичення торгівельної мережі молочною продукцією, низька купівельна спроможність населення, заборона відвантаження молочної продукції в Росію, накопичення залишків продукції на складах молокопереробних підприємств. Проте, на нараді було досягнуто домовленостей, щодо підняття ціни на молоко, яке закуповується від населення, до рівня 1 гривні 80 копійок.
Також, Володимиром Галищуком були порушенні й інші важливі питання у даній сфері. Зокрема, він наголосив, що на сьогодні існує, ще одна проблема, яка посилює соціальну напругу на селі – це не своєчасні розрахунки за здане молоко. Люди не знають коли вони отримають свої гроші. Не завжди ціни, які декларують молокопереробні підприємства доходять безпосередньо до товаровиробника. Тому, дано доручення відповідним службам врегулювати ці питання.