Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

«Веселі старти»

24 липня на базі Рудняновеньського дитячого позашкільного закладу оздоровлення та відпочинку заміського типу «Здоров’я» пройшли дитячі спортивні ігри «Веселі старти».
Змагання проводилися під керівництвом та за участю начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської РДА Джус С.М., голови Шепетівської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України Комкар Т.М., директора Шепетівської районної ДЮСШ Гнатюка В.М., тренера-викладача з бойового самбо Шепетівської районної ДЮСШ Рудіч О.В., директора табору «Здоров’я» Копець О.А., а також вихователів табору.
Учасники виставили від кожного загону (а загонів в таборі 2) команди, яким вони дали гучні назви: «Барс» та «Беркут», придумали девізи та намалювали емблеми. На протязі змагань, які включали 6 веселих командних конкурсів та 2 конкурси капітанів, команди йшли на рівних, ніхто не хотів поступатися місцем лідера. І лише в останньому вирішальному конкурсі «Барс» виборола переможне 1 місце.
Під час підведення підсумків змагань, вихованці Рудіча Олега, які також відпочивають в таборі (Михальчук Євген - Чемпіон України з бойового самбо, Слободян Євген - бронзовий призер Чемпіонату України з бойового самбо, Безштанько Олександр, Добринчук Віктор) продемонстрували свої вміння і бездоганну техніку з бойового самбо.
Команди були нагороджені медалями та призами за 1 та 2 місця, а кожен учасник змагань був відзначений дипломом та значком від управління сім’ї, молоді та спорту Хмельницької ОДА «Молодь Поділля – майбутнє України».