Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Увага!!! Конкурс проектів!!!

З метою максимального сприяння соціально-економічному розвитку області, як запоруки добробуту громадян, в контексті виконання Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011-2014 роки, в рамках здійснення заходів щодо сприяння в залученні міжнародної технічної допомоги, пропонуємо розглянути можливість участі у першому національному конкурсі проектів, який оголошено Благодійним Фондом Богдана Гаврилишина.
Місією фонду є сприяти вихованню і становленню людей нового покоління, свідомих та відповідальних за долю держави та благо суспільства.
Перший національний конкурс проектів Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина має на меті підтримати ініціативи організацій громадянського суспільства України, що відповідають місії фонду в цілому, а також реалізовуватимуться в межах однієї з нижченаведених пріоритетних Програм діяльності фонду:
- Програма «Цінності майбутнього», метою якої є формування світогляду людей нового покоління на основі конструктивних цінностей.
- Програма «Сила мрій», метою якої є формування стратегічного мислення у людей нового покоління, здатності мріяти і планувати майбутнє суспільства і країни.
- Програма «Творці майбутнього», метою якої є активізація та гуртування людей нового покоління, посилення їхньої ролі в суспільстві.
- Програма «Архітектура країни», метою якої є вивчення та адаптація прогресивного закордонного досвіду державотворення й проведення реформ для України. Більш детальну інформацію про Програми діяльності фонду можна дізнатись на сайті фонду http://bhfoundation.com.ua.
Оскільки Конкурс проектів оголошується Фондом вперше, він має статус пілотного та одним зі своїх завдань ставить вивчення спроможності організацій громадянського суспільства України до здійснення світоглядних змін у суспільстві, а також пошук партнерів для реалізації стратегічних завдань Фонду. Під час конкурсу до рогляду приймаються 2 категорії проектів:
1. Категорія А – мікро-проекти – проекти, кампанії або окремі заходи, кошторис яких не перевищує 12 000 гривень, а тривалість не більше 3 місяців.
2. Категорія Б – проекти тривалістю від 3 до 9 місяців з кошторисом до 40 000 гривень. Очікується, що середній розмір гранту за цією категорією складатиме 30 000 гривень.
Загальний бюджет Конкурсу становить 700 000 гривень.
Під час оцінювання проектних пропозицій фонд віддаватиме перевагу проектам:
- серед реалізаторів або цільової аудиторії яких частка молоді буде переважаючою;
- які реалізовуватимуться не одним суб’єктом громадянського суспільства (громадською організацією), а декількома суб’єктами у співпраці чи партнерстві;
- які будуть спрямовані на охоплення максимально широкої цільової аудиторії;
- в яких досягатиметься високий коефіцієнт корисної дії: при невеликих фінансових витратах досягатиметься масштабний соціальний ефект;
- в яких фінансові ресурси не будуть відігравати вирішальну роль, натомість основним ресурсом буде соціальний капітал – ідея, спільна дія, мотивація тощо;
- в яких участь Фонду передбачається не лише фінансова, але й методологічна, організаційна чи інформаційна;
- очікувані результати яких здатні продемонструвати відчутні зміни у світогляді певних верств населення.
До участі у конкурсі запрошуються організації громадянського суспільства та ініціативні групи громадян, які поділяють місію Фонду, здатні розробити якісну проектну пропозицію та є відкритими до співпраці.
Оскільки фонд готовий надавати консультативну, організаційну та технійнчу допомогу під час реалізації проектів, попередній досвід аплікантів не гратиме вирішальної ролі під час прийняття рішення про згоду або відмову у наданні гранту. Фонд залишає за собою право не надавати детальних роз’яснень щодо своїх рішень про підтримку чи відмову у підтримці тих чи інших проектів.
Терміни проведення конкурсу:
- 15 серпня 2012 року – завершення прийняття проектних пропозицій;
- до 15 вересня 2012 року – Переговори з кандидатами у переможці, уточнення календарних планів, бюджетів та інших питань щодо запропонованих проектів;
- 20 вересня 2012 року – визначення переможців конкурсу;
- 1 жовтня 2012 року – підписання контрактів та початок реалізацій проектів.
Особливу увагу пропонуємо звернути на можливість участі в конкурсі громадських організацій сіл та селищ, які мають досвід роботи в міжнародних проектах, зокрема проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Надсилати проектні пропозиції (анкета додається) можна електронною поштою за адресою info@bhfoundation.com.ua або звичайною поштою на адресу: вул. Інститутська 24/7, офіс 49, м. Київ, Україна, 01021 (матиме значення дата відправлення листа, зазначена на поштовому штемпелі).
Контактна особа в Головному управлінні економіки облдержадміністрації Пшедзял Тетяна Олександрівна, тел. (0382) 654186, 702889.
Форма подання заявки.