Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Шепетівщина ярмаркувала

12 липня 2012 року на День апостолів Петра та Павла вже традиційно в селі Вишневе Шепетівського району відбулось обласне театралізоване свято «Вишневецька ярмарка». Маленьке мальовниче село, де лише сто тридцять дворів та ледь за триста жителів, зібрало понад тисячу глядачів.
Перед початком свята вирувала виставка робіт народних умільців та страв з вишень. Захід розпочався урочистою ходою, в якій прийняли участь аматорські колективи, виконавці, гості свята та жителі Вишневого.
Для урочистого відкриття свята на сцену запросили гостей: Анатолія Бєлєванцева – заступника директора ОНМЦКіМ, Наталію Лінник – керуючу апаратом Шепетівської районної державної адміністрації, Лідію Богурську – начальника відділу культури і туризму Шепетівської РДА, Валентину Матицину – завідуючу відділу культури Шепетівського міськвиконкому, Тетяну Василик – голову ради благодійників Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад», Віктора Поповича – Вербовецького сільського голову, яких привітали вишневецьким короваєм.
У своєму виступі Наталія Лінник зазначила, що Вишневецький ярмарок став візитівкою не лише Шепетівського краю, а й області загалом. Саме тут можна більш ширше познайомитися з особливостями національних традицій, виставками робіт народних умільців і зрештою виставками страв з вишень.
Звертаючись до історії вона відмітила, що ярмаркують в Україні ще з початку XVI століття. Люди з’їжджались з усього світу, аби познайомитися з певними народними промислами, звичаями та обрядами, а також здобутками сучасного промислового та аграрного виробництва. Саме на ярмарках упродовж багатьох років укладалися певні угоди, розширювалося міжрегіональне співробітництво.
Також, Наталія Лінник наголосила на тому, що завдяки творчим зусиллям та натхненню організаторів «Вишневецької ярмарки» ми продовжуємо і збагачуємо невичерпні народні традиції. Висловила впевненість, що заплановані організаторами заходи, веселі конкурси та змагання, зацікавлять глядачів та принесуть усім задоволення.
Вона побажала організаторам, учасникам, гостям ярмарку невичерпної життєвої енергії, нових звершень, добробуту і достатку в родинах, вдалого та доброго ярмаркування!
В святі прийняли участь знані колективи Шепетівського району: народний ансамбль «Грицівчанка» Грицівського МБК, народний аматорський колектив «Калина» Чотирбоківського СБК, вокальні гурти «Лілея» Лавринівського СБК та «Червона рута» Шепетівського РБК та гості – аматорський ансамбль «Сягрівчанка» з Полонського району, народний аматорський ансамбль «Колорит» Шепетівського МБК та солісти Т.Сидорчук П. Яцишин, Ю. Лебідь.