Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Фізкультура і спорт
Охорона здоров'я
Освіта та культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ


Відзначення «Матерів-героїнь»

22 жовтня 2010 року у залі засідань районної державної адміністрації відбулось урочисте вручення посвідчень та нагрудних знаків «Мати-героїня» 45 жінкам Шепетівщини, які народили та виховали п`ятеро і більше дітей.
Від обласної державної адміністрації привітати матерів прибула заступник голови – керівник апарату адміністрації Лілія Бернадська. Виступаючи перед матерями, вона відзначила, що сьогоднішнє свято є свідченням визнання на державному рівні заслуг матерів, які дали життя п’ятьом і більше дітям, забезпечили умови для всебічного їх розвитку.
Вона також відмітила, що у жовтні поточного року понад 850 матерів Хмельниччини удостоєнні звання «Мати-героїня», і на даний час подано клопотання про присвоєння звання більше як 2,5 тис. жінкам області.
Лілія Віталіївна запевнила, що Президент України Віктор Янукович, обласна державна адміністрація одним із своїх пріоритетів і надалі вбачатиме допомогу і підтримку багатодітним сім`ям, а жінки, яким присвоєне почесне звання «Мати-героїня» мають право на одноразову винагороду у розмірі 6690 гривень та пільги. Вона привітала матерів, побажала їм щедрої долі і довгих років життя.
Голова Шепетівської районної адміністрації Адамець Іван Кирилович від імені адміністрації та громади району привітав багатодітних матерів із присвоєнням почесного звання «Мати-героїня», побажав міцного здоров’я їм та їхнім дітям, добра і злагоди, довгих років життя.
Захід супроводжувався виступами колективів художньої самодіяльності районного будинку культури.