Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Шепетівської районної організації ветеранів України провела Пленум

11 липня 2012 року відбувся Пленум Шепетівської районної організації ветеранів України на якому було підведено підсумки роботи VІ з’їзду організації ветеранів України та визначено завдання по організаційному зміцненню, підвищенню активності ветеранських організацій, захисту законних прав, соціальних, економічних і вікових інтересів ветеранів, що випливають із рішень з’їзду.
У засіданні взяли участь члени ради ветеранів, голови первинних ветеранських організацій району, голова районної державної адміністрації Адамець І.К., керівники та працівники структурних підрозділів адміністрації, селищний, сільські голови.
Заслухавши інформацію голови районної ради організації ветеранів України Лукашенко О.Л. про підсумки роботи VІ з’їзду організації ветеранів України та завдань по організаційному зміцненню, підвищенню активності ветеранських організацій, пленум районної організації ветеранів відмітив, що районна рада організації ветеранів займає активну позицію у відстоюванні законних прав та інтересів ветеранів усіх рівнів, веде активну роботу з органами місцевої влади по наданню допомоги ветеранам похилого віку, ветеранам праці та дітям війни як найбільш незахищеним верствам населення, проводить активну роботу по відстоюванню правди про Велику Вітчизняну війну та фактами її перекручення.
Пленум постановив:
1. Висновки і пропозиції викладені у звітній доповіді голови республіканської ради ветеранів Цибенко П.С. VІ з’їзду ветеранів України та про основні напрямки її діяльності на черговий період схвалити та прийняти до неухильного виконання. Доручити Президії районної організації ветеранів скласти план роботи організації по виконанню рішень з’їзду.
2. З метою широкого ознайомлення ветеранів району з матеріалами з’їзду та активізації їх участі у вирішенні соціальних питань впродовж липня-серпня 2012 року провести збори в усіх первинних організаціях району. На збори запросити представників органів місцевого самоврядування та інших зацікавлених осіб.
3. Систематично проводити обстеження умов життя інвалідів війни, одиноких престарілих, вдів загиблих та померлих учасників бойових дій, вирішувати питання надання їм посильної допомоги, широко залучаючи до цього членів волонтерського руху району.
4. Постійно здійснювати контроль за виконанням передбачених заходів по медичному обслуговуванню ветеранів, видачі їм ліків по безкоштовних рецептах, їх госпіталізації, диспансеризації та санаторно-курортному лікуванню. Під постійним контролем держати роботу поліклінічного відділення лікарні по прийому ветеранів ВВВ.
5. Активізувати роботу в районі по проведенню виховних заходів з молоддю, доведенню до їх відома героїчної правдивої історії про Велику Вітчизняну війну. Рішуче боротися з фальсифікаторами історичного минулого, намірів реабілітувати вояків ОУН УПА.
6. Всім первинним ветеранським організаціям району взяти активну участь в підготовці і проведенні заходів, присвячених 70-річчю військових операцій Червоної Армії по повному звільненню України від фашистської окупації.
7. Постійно держати в полі зору збереження та благоустрій меморіалів, братських могил і окремих військових поховань на території району, широко залучаючи до цієї справи членів волонтерського руху шкіл району.
8. Інше
У своєму виступі голова райдержадміністрації Іван Адамець відзначив сумлінну та добросовісну роботу ветеранської організації в питанні соціально-економічного розвитку району, подякували ветеранам за їх діяльність щодо військово-патріотичного виховання учнівської молоді. Побажав учасникам зібрання міцного здоров’я, наснаги, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю з державними структурами у розв’язанні проблем всебічного захисту людей похилого віку. Запевнив присутніх у тому, що органи виконавчої влади робитимуть все від них залежне для вирішення питань покращення соціально-економічного життя ветеранів району.