Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Підтримка і розвиток тваринницької галузі – один з пріоритетів як держави, так і обласної влади

Питання стабілізації і розвитку тваринництва, а також аналіз використання коштів, що надаються населенню як дотація на утримання молодої рогатої худоби обговорювались на всеукраїнській селекторній нараді, яку провів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий.
Як повідомив перший заступник Міністра, питання стабілізації та розвитку тваринництва залишається актуальним на даний момент і знаходиться на контролі керівників держави.
Директор Департаменту тваринництва Андрій Гетя ще раз проінформував присутніх у студіях щодо умов отримання дотацій та зазначив, що наразі в регіонах проведена роз’яснювальна робота з сільськими головами щодо ідентифікації поголів’я і що на сьогодні в країні ідентифіковано 184 тис 386 голів молодняку великої рогатої худоби. «Населення проінформовано про виплати бюджетної дотації та сприймає дану програму позитивно, завдяки чому спостерігаються зміни і покращення показників», - зауважив він.
В свою чергу, учасники доповіли про виконану роботу в своїх регіонах щодо ідентифікації поголів’я та про надання даних по кількості поголів’я, які внесенні до єдиного державного реєстру.
Зокрема, про ситуацію у Хмельницькій області звітував начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Стрілецький. Він підкреслив, що наразі в господарствах населення утримується 14 тис. голів молодняку, що підлягає дотації. На 1393 голови оформлено документи на дотацію, на суму 537 тис. гривень.
Щодо організаційних питань то Постанова широко висвітлюється через засоби масової інформації, в кожному населеному пункті в сільських радах та на молокоприймальних пунктах на дошках оголошень розміщені пам’ятки, щодо виплати, нарахування дотації та правильності оформлення документів.

За матерілами прес-служби ОДА