НОВИНИ

День здоров’я у селі Лозичне

1 липня 2012 року в селі Лозичне відбулося свято Дня здоров’я Судилківської сільської ради, присвячене Дню Конституції України.
Учасники змагалися у дев’яти видах спорту: настільний теніс, шахи, шашки, волейбол, міні-футбол, армспорт, гирьовий спорт, перетягування канату та штовхання довбні, де брали участь понад 100 учасників.
Переможцем з настільного тенісу став Роман Шевченко. В змаганнях з шахів переміг Юрій Береговський. Чемпіоном у змаганнях з шашок став Ковальчук Ігор. У гирьовому спорті сильнішим виявився Заєць Олександр. Євген Веремійчук переміг у змаганнях з армспорту, а також був найкращим зі штовхання довбні.
В змаганнях з міні-футболу та перетягуванні канату впевнено перемогли судилківчани. Першість змаганнях з волейболу вибороли гості заходу – шепетівчани. Переможці та призери змагань, які посіли призові місця, отримали грамоти та грошові винагороди. За перше місце – 150 гривень, друге – 100 гривень і третє – 75 гривень. Діти були нагороджені грамотами та морозивом.
Спортивне свято було проведено за підтримкою депутата обласної ради Врама Мовсісяна, депутатів районної ради: Віктора Фещина та Івана Черняхівського, директора ПП «Врожай-Агро-1» Миколи Дорощука та приватних підприємців: Косовського Івана, Михальчука Івана та Окорського Володимира.