Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Хмельниччина поетапно впроваджуватиме європейський підхід до встановлення цін на лікарські засоби

Про готовність до впровадження пілотного проекту щодо регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою та стан виконання «Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2007-2015 роки» йшлося на всеукраїнській селекторні нараді, що відбулася 3 липня у приміщенні «Укртелекому».
Хмельницьку область представляв перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко. Проводила нараду заступник Міністра МОЗ України Раїса Моісеєнко.
Першим обговорили питання втілення в життя пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб з гіпертонічною хворобою. Нині на всіх рівнях влади проходить організаційна робота щодо впровадження проекту. Представники з регіонів України прозвітували про готовність до впровадження пілотного проекту щодо запровадження регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.
Вадим Дмитрович звернув увагу присутніх голів райдержадміністрацій на те, що потрібно створити базу даних хворих, які потребують гіпотензивних препаратів. Як зазначила Раїса Моісеєнко, метою державного пілотного проекту щодо регулювання цін на лікарські засоби є підвищення економічної доступності лікарських засобів, у першу чергу – для соціально-незахищених хворих на гіпертонічну хворобу.
Вона також проінформувала, що реалізація проекту відбуватиметься у два етапи: перший етап – продаж лікарських засобів для лікування гіпертонічної хвороби за цінами, що не перевищують рівень порівняльних цін. Другий етап – запровадження механізму часткової компенсації громадянам вартості ліків від гіпертонічної хвороби за рахунок державного та місцевих бюджетів.