Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Відзначили 16-у річницю Конституції України

27 червня 2012 року в будинку культури міста Шепетівка відбулись міськрайонні урочисті заходи з нагоди 16-ї річниці Конституції України.
В заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, секретар міської ради Анатолій Липкань, помічник народного депутата України, голови Ради Благодійників Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад» Сергія Буряка - Микола Гончар, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради, представники засобів масової інформації, установ, організацій, жителі міста і району.
У своєму виступі Юрій Лінник зазначив, що у 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і опираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Основний Закон України - Конституцію, яка стала правовою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
Він наголосив, що Конституція увійшла в суспільне життя як оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Разом з тим від відмітив, що час не стоїть на місці і нам необхідні певні конституційні зміни. «Реформування Конституції України має об’єднати і водночас підсилити всі інші започатковані в державі реформи, вивести їх на якісно новий рівень розвитку» - сказав Юрій Лінник.
Він привітав присутніх з 16-ю річницею Конституції України, побажав усім здоров’я, добра, благополуччя, щастя та життєвих гараздів. Від імені районної державної адміністрації вручив грамоти та подарунки жителям району, які своєю натхненною працею примножують успіхи України на її шляху становлення і розквіту.
В ході заходів відбувся святковий концерт за участю художніх колективів міста і району.