Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Василь Ядуха вручив нагороди Матерям - героїням міста Шепетівки та Шепетівського району

26 червня в залі засідань Шепетівської міської ради відбулись урочистості з нагоди вручення посвідчень «Мати-героїня» жінкам – багатодітним матерям нашого району та міста, які народили та виховали п’ять і більше дітей.
Участь у заходах взяли голова облдержадміністрації Василь Ядуха, голова райдержадміністрації Іван Адамець, голова районної ради Микола Ковальчук, міський голова Сергій Антонюк.
З вітальним словом до багатодітних матерів звернувся очільник області. Василь Степанович висловив щиру вдячність жінкам за те, що народили і виховали прекрасних дітей, які сьогодні працюють на благо нашого рідного краю і України, наголосив що посвідчення “Мати-героїня” – це перш за все державне визнання їх материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку вони вкладають у своїх дітей.
Він також зазначив, що сьогодні на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, на всіх рівнях влади приділяється велика увага питанню соціальної підтримки багатодітних сімей. Тільки за 2 роки на Хмельниччині присвоєно таке звання близько 3500 жінкам, більше 13 мільйонів гривень уже надійшли в область на виплату винагороди матерям, кожна отримає 10 тисяч 730 гривень.
Після привітань, голова облдержадміністрації Василь Ядуха разом з головою райдержадміністрації Іваном Адамцем, головою районної ради Миколою Ковальчуком та міським головою Сергієм Антонюком, вручили посвідчення, нагрудні знаки та подарунки 86 жінкам району і 26 жінкам міста.
На завершення заходу Василь Степанович ще раз побажав матерям міцного здоров’я, Божого благословення їх багатодітним родинам та висловив своє синівське дякую всім присутнім у залі матерям - героїням.