Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Основні положення законодавства щодо виборів народних депутатів України обговорено в облдержадміністрації

Семінар-нарада з керівниками структурних підрозділів з питань внутрішньої політики райдержадміністрацій і виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад відбулась 19 червня 2012 року в облдержадміністрації.
Зокрема, начальник відділу правової роботи, правової освіти та державної реєстрації нормативно-правових актів Хмельницького міськрайонного управління юстиції Оксана Кротова розповіла про нове у законодавстві, що стосується цьогорічних парламентських виборів, які відбудуться восени. Вона зазначила, що вибори до Верховної Ради України, згідно з чинним законодавством, заплановані на 28 жовтня відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України» від 17 листопада 2011 року.
“Законом передбачено, що вибори будуть проводитися за змішаною системою. А участь у них братимуть лише політичні партії, участь блоків, які складаються з партій, не передбачено. Офіційна виборча кампанія розпочнеться за 90 днів до дня голосування.” – наголосила вона.
Крім того, спілкуючись із присутніми, начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Валентина Моісеєнко, наголосила на необхідності укласти угоди з місцевими комунальними засобами масової інформації щодо висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування за рахунок місцевих бюджетів у кого їх немає.
Загалом, в ході зібрання окреслено основні положення Закону України «Про вибори народних депутатів України», обговорено питання реалізації основних напрямів внутрішньої політики, державно-церковних відносин, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

За матеріалами прес-служби ОДА