Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

18 червня - День дільничного інспектора міліції

Професія дільничного — одна із найважливіших та найвідповідальніших серед інших міліцейських професій. Наскільки професійно «народний міліціонер» робить свою справу — настільки спокійніше почуваються мешканці його дільниці. Дільничний інспектор міліції — помітна величина у структурі внутрішніх справ, адже саме через нього значною мірою здійснюється державна політика у правоохоронній сфері.
Про колектив та роботу дільничних інспекторів на Шепетівщині наша розмова з очільником служби дільничних інспекторів Шепетівського міськвідділу майором міліції Олександром Аркадійовичем Божком.

— Олександре Аркадійовичу, скільки на сьогоднішній день нараховується працівників у секторі дільничних інспекторів?
— По штату у нас двадцять дільничних: десять обслуговують місто, а десять — район. Є ще один інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями, двоє помічників дільничних, начальник та заступник начальника СДІМ. Якщо говорити про дільничних інспекторів, то загалом, на одного працівника правоохоронних органів повинно припадати 2,5 тисячі громадян, хоча на практиці ця цифра набагато більша.

— Що ви можете розповісти про категорії людей, які підпадають під «особливий контроль» міліції?
— Це звільнені з місць позбавлення волі, громадяни, засуджені до виправних та громадських робіт, перебуваючі під адміннаглядом, особи, що вчиняли насильство у сім’ї. Також є обліки алкозалежних та наркоманів, раніше судимих з випробувальним терміном. Велика увага приділяється профілактичним заходам, що запобігають злочинним діянням.

— Які правопорушення найчастіше фіксуються інспекторами міліції?
— Загалом, за п’ять мі-сяців поточного року працівниками СДІМ було складено 801 адміністративних протоколів. Найбільше правопорушень за появу та розпиття алкогольних напоїв (стаття 178 Адмінкодексу) — 220, на другому місці — насильство в сім’ї — 113 протоколів (стаття 173-2), потім йдуть випадки дрібного хуліганства (ст. 173), дрібні крадіжки (ст. 51), зберігання, збут та придбання самогону (ст. 176-177).

— Яка статистика розкриття злочинів дільничними інспекторами відділу міліції?
— З початку року працівниками СДІМ було розкрито 37 злочинів зально-кримінального характеру. Серед них — 24 випадки крадіжок, тілесні ушкодження — 9, хуліганство, грабіж, наркотики та шахрайство — по одному випадку.

— Що важливо для професії дільничного інспектора?
— Дуже важливо, аби сучасний дільничний інспектор мав відповідний рівень освіти, необхідну культуру спілкування, був професіоналом у повному розумінні цього слова. А головне — він повинен цінити ту довіру, з якою до нього приходять громадяни.

— Олександре Аркадійовичу, з нагоди професійного свята – Дня дільничного інспектора міліції, що хотіли б побажати своїм колегам?
— Хочу привітати ветеранів дільничної служби та нинішніх працівників сектору ДІМ із професійним святом, побажати їм достатку у сім’ях, любові, успіхів та терпіння у їхній нелегкій роботі.

Розмовляла Алла Мазанюк.
На знімку: (зліва направо): лейтенант Р. Поліщук, капітани С. Гнатюк і В. Гладкий, сержант С. Наумець, ст. лейтенанти Б. Березенський, В. Романюк, О. Навроцький.