Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Свято у Грицеві

Цьогоріч День захисту дітей в смт Гриців святкували особливо урочисто. Щирий дитячий сміх дзвінко лунав біля місцевого будинку культури, де для жителів та гостей селища проводилась розважальна програма. Дітки і дорослі охоче брали участь в цікавих конкурсах, веселились та просто отримували задоволення від дійсно чудової, невимушеної, сімейної атмосфери. Сюрпризом для всіх стали солодкі подарунки для маленьких грицівчан від Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад» на чолі з головою Ради Благодійників Сергієм Буряком. Малеча з радістю смакувала морозиво і під веселу музику прямувала на святкове відкриття Шепетівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Оберіг».
Символічно у День захисту дітей центр, після капітально проведеного ремонту, гостинно відкрив свої двері для діток з особливими потребами. Затишні спальні, ігрові кімнати та медичні кабінети відтепер ваблять своєю просторістю і комфортом. Все завдяки тому, що розуміючи важливість та актуальність проблеми соціальної реабілітації дітей-інвалідів, ХРБФ «Зміцнення громад», корпорація «Сварог Вест Груп» та Голландський християнський благодійний фонд «Oekroe» розробили і втілили в життя спільний проект під назвою «Зігрій добротою». В його межах у капітальний ремонт будівлі центру було інвестовано близько 670 тис. грн.
Благодійники вклали сюди не лише значні кошти, а й часточку своєї душі. Тому всі причетні до відродження центру були присутніми на його відкритті. Щиро вітали оплесками грицівчани Миколу Єгоровича Гончара, помічника народного депутата України, голови Ради Благодійників Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад» Сергія Васильовича Буряка. Він вручив для відвідувачів центру 2 спеціалізовані скутери, що дозволять транспортувати діток з обмеженими можливостями до оновленого закладу реабілітації і, таким чином, зроблять їх дозвілля ще більш цікавим та захоплюючим.
Сердечні вітання лунали з вуст першого заступника голови правління корпорації «Сварог Вест Груп» Володимира Іполітовича Стецюка. Голова правління Голландського християнського благодійного фонду «Oekroe» Якоб де Моль подякував українським колегам за плідну співпрацю. Побажала відвідувачам центру міцного здоров’я та безхмарного майбутнього Тетяна Павлівна Василик, директор Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад». Вона також презентувала центру сучасний ноутбук для полегшення вирішення організаційних питань.
Окрім цього, з вітальним словом звернулись до присутніх голова Шепетівської райдержадміністрації Іван Кирилович Адамець, заступник голови Шепетівської райдержадміністрації Юрій Володимирович Лінник та голова Шепетівської районної ради Микола Степанович Ковальчук.
Слова подяки благодійникам висловила голова селищної ради Людмила Василівна Тіфенбах, яка всією душею вболівала за успішну реалізацію цього проекту. Гарно вітав гостей та дякував за такий вагомий вклад в розвиток селища та району і господар – директор центру Валерій Романович Дубина.
Дивлячись на радість та надію в очах дітлахів і батьків, стає зрозумілим, що кошти використали ефективно. Тепер молоде покоління району матиме чудове місце для самореалізації, виявлення свого потенціалу, якісного здобування необхідних знань, а також дружнього спілкування з однолітками.

За матеріалами Хмельницького регіонального
благодійного фонду «Зміцнення громад»