Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

На старті ІІ тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

Цьогоріч п’ятий ювілейний конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», зокрема щодо вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.
Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.
З метою забезпечення належної організації проведення Конкурсу у всіх центральних та місцевих органах державної влади визначено відповідальних осіб.
Відповідно до календарного плану проведення Конкурсу, в місцевих органах виконавчої влади створено 781 оргкомітет з проведення І туру, з них: 255 – в апаратах та структурних підрозділах Ради міністрів АР Крим, Верховної ради АР Крим, обласних та Київської і Севастопольської міських державних адміністраціях; 526 – у районних державних адміністраціях.
Проведення І туру Конкурсу в апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої влади забезпечували 217 оргкомітетів.
У І турі Конкурсу в місцевих органах виконавчої влади взяли участь 6602 державних службовці, з них в номінації:
«Кращий керівник» -
в обласних державних адміністраціях - 289 держслужбовців, ,
в районних державних адміністраціях - 2166 держслужбовців;
«Кращий спеціаліст» -
в обласних державних адміністраціях - 749 держслужбовців,
в районних державних адміністраціях - 3398 держслужбовців.
В апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої влади та інших державних органів участь у першому турі Конкурсу взяли 2595 державних службовців.
Завдання до І туру конкурсу «Кращий державний службовець» включали питання щодо нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства, нових комп’ютерних технологій, ситуаційні завдання щодо прийняття ефективних рішень.
Цьогоріч Школа вищого корпусу державної служби розпочала формування бази даних учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», опрацювання пропозицій щодо удосконалення проведення Конкурсу.
У рамках проведення інформаційної кампанії щодо популяризації щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» територіальними органами Нацдержслужби України було здійснено 498 заходів з використанням усіх форм інформаційно-роз’яснювальної роботи: публікації в електронних та друкованих засобах масової інформації, на офіційних сайтах органів виконавчої влади, виступи на радіо і телебаченні, прес-конференції та брифінги, круглі столи, семінари-навчання тощо. Зокрема забезпечено 145 публікацій в регіональних та місцевих газетах.
І тур добігає до свого завершення. Визначаються переможці та лауреати. Керівникам центральних та місцевих органів влади рекомендовано відзначити найкращих та врахувати результати Конкурсу при плануванні службової кар’єри учасників.
ІІ тур стартує у травні
На етапі проведення ІІ туру конкурсу «Кращий державний службовець» основна увага зосереджуватиметься на проведенні навчання та виконанні тестових завдань, які розміщенні на веб-сайті Нацдержслужби України в банері «Кращий державний службовець» у розділі «Завдання учасникам 2012».
Завдання включатимуть:
- запитання для співбесіди з питань державного управління;
- практичні завдання та тести з питань службової етики та етикету;
- теми публічних виступів з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління.
Основний етап ІІ туру Конкурсу заплановано на кінець червня поточного року і проводитиметься:
- серед центральних органів виконавчої влади на базі Нацдержслужби України;
- серед обласних державних адміністрацій на базі обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
Під час проведення ІІ туру конкурсу особлива увага зосереджуватиметься на виявленні державних службовців з високим професійним рівнем вирішення складних завдань у сфері державного управління.
Наказом Нацдержслужби від 28 квітня 2012 року №88 створено Організаційний комітет з проведення другого туру Конкурсу в Хмельницькій області.
З метою організації проведення ІІ туру Конкурсу серед державних службовців місцевих органів виконавчої влади та на виконання вимог вищезазначених Методичних рекомендацій Оргкомітетом з проведення ІІ туру Конкурсу опрацьовано документи переможців І туру та підготовлено списки учасників ІІ туру у відповідних номінаціях.
Довідки за телефонами: (0382) 65-76-68; 65-51-18.

Додатки:

Склад Оргкомітету з проведення ІІ туру Конкурсу в області.

Список учасників ІІ туру Конкурсу (номінація «Кращий керівник»).

Список учасників ІІ туру Конкурсу (номінація «Кращий спеціаліст»).