Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Василь Ядуха висловив вдячність керівництву та депутатам обласної ради за конструктивну співпрацю і взаєморозуміння

Василь Ядуха висловив вдячність керівництву та депутатам обласної ради за конструктивну співпрацю і взаєморозуміння у вирішенні найбільш важливих та актуальних проблем розвитку регіону. Про це він сказав, звітуючи щодо здійснення облдержадміністрацією делегованих їй Хмельницькою обласною радою повноважень, в ході засідання одинадцятої сесії обласної ради шостого скликання.
“Сподіваюся на подальшу та плідну співпрацю в інтересах жителів Хмельниччини!” – зазначив він.
За його словами, торік місцевими дозвільними центрами видано 13,7 тисяч дозволів, зареєстровано 3234 декларації, що у 4,5 раза більше ніж за 2010 рік. За декларативним принципом регулюються дозвільні процедури у сфері державного пожежного нагляду, на початок будівельних робіт окремих об’єктів, здійснюється розміщення суб’єктами господарювання малих архітектурних форм, закладів торгівлі та ресторанного господарства.
“Значна підтримка надавалася з державного бюджету”, - наголосив Василь Степанович. У 2011 році до місцевих бюджетів надійшло трансфертів на загальну суму 3488,8 млн. грн., у тому числі: дотацій – 2116,3 млн. грн., субвенцій 1372,5 млн. гривень. Зокрема, соціальні субвенції для області збільшені порівняно з 2010 роком на 307,7 млн. гривень.
Отримані місцевими бюджетами доходи та проведена робота щодо ефективного використання цих коштів дозволили забезпечити своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та організацій, стипендій; оплату в повному обсязі енергоносіїв та комунальних послуг, які споживаються бюджетними установами; в повному обсязі фінансування видатків області на виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, фінансування інших видатків, що забезпечують виконання бюджетними установами своїх функцій, пріоритетні програми.
У 2011 році видатки місцевих бюджетів області зросли на 16,6 відсотка до 2010 року і склали 5217,1 млн.грн., в т.ч. видатки обласного бюджету склали 2357,5 млн.грн., що на 533,8 млн. грн. або на 29,3% більше 2010 року.
Вживалися заходи щодо поліпшення ситуації на ринку праці. За 2011 рік працевлаштовано 33,9 тис. осіб (на 2,3% більше, ніж за 2010 рік), до громадських робіт залучено 12,9 тис. чоловік (на 11,8% більше), навчання і перенавчання пройшли 8,2 тис. чоловік (на 0,3% більше).
Створено 27430 нових робочих місць, що становить 128,2% до річного завдання. Зростала середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника, яка у 2011 році становила 2075 грн., що на 16,2% більше 2010 року. Реальна заробітна плата найманих працівників зросла на 7,6 відсотка.
Загалом із майже 40 питань порядку денного депутати обласної ради прийняли Обласну програму забезпечення публічності у діяльності місцевих органів влади та розвитку інформаційної сфери Хмельниччини на 2012-2015 роки.
Крім того, Василь Ядуха озвучив запит щодо розповсюдження листівок, якими «кидається тінь» на голову обласної державної адміністрації. Він зазначив, що щоразу виборчі перегони перегукуються із брудними технологіями «Реальні дії, які здійснюються в інтересах громади не робляться у «кущах». І я вимагаю від нас усіх нести політичну та громадську відповідальність за свої дії.» - наголосив він.
Василь Степанович звернувся до правоохоронних органів щодо надання належної правової оцінки будь-яким листівкам, у яких не вказується їхнє походження, і які паплюжать честь, гідність та ділову репутацію будь-кого.

За матеріалами прес-служби ОДА