Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Члени спостережної комісії при Шепетівській РДА здійснили комісійний обхід Шепетівської виправної колонії №98

16 травня 2012 року комісія в складі заступника голови районної державної адміністрації - голови спостережної комісії Юрія Лінника, завідувача сектором з питань взаємодії з правоохоронними органами - заступника голови спостережної комісії Богдана Маршука, Сергія Грабельникова - юрисконсульта відділу освіти РДА, в присутності першого заступника начальника Шепетівської виправної колонії Хмельницької області (№98) Миколи Мазанюка, заступника начальника колонії із соціально-виховної та психологічної роботи Віталія Янушевського, заступника начальника колонії з інтендантського та комунально-побутового забезпечення Юрія Ліпчука, здійснили комісійний обхід Шепетівської виправної колонії Хмельницької області (№98) з метою перевірки умов утримання, харчування, речового забезпечення засуджених, санітарного стану приміщень, надання засудженим необхідної медичної допомоги та наявності умов для забезпечення здійснення виховної роботи із засудженими.
В ході перевірки здійснено обхід їдальні для засуджених, пекарні, банно-прального комплексу, клубу установи, відділень СПС.
Встановлено, що харчування засуджених задовільне, відповідає всім вимогам нормативних документів і повністю задовольняє потреби засуджених. Хлібом установа забезпечена за рахунок функціонування власної пекарні. їдальня для засуджених та пекарня утримується у відмінному санітарному стані. На належному рівні проведено ремонт клубу для засуджених.
Лікувальний заклад для засуджених проводить лікування засуджених, які відбувають покарання в 4 областях: Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій. В лікарні засуджені утримуються в 2 відділеннях (терапевтичне та хірургічне), в палатах згідно рівня безпеки установи де вони відбувають покарання. Також є амбулаторно-профілактичне відділення. Проведено плановий ремонт палат лікарні.
Відділення СПС розташовані по локальних дільницях (2 відділення в 1 локальній дільниці). В оглянутих спальних приміщеннях відділень загальний санітарний стан задовільний, оглянуті відділення СПС забезпечені необхідним інвентарем і здатні забезпечити потреби засуджених, проводяться поточні ремонти із заміною вікон на пластикові.
Під час обходу проведено опитування засуджених у вказаних приміщеннях та проведено прийом засуджених з особистих питань. Скарг від засуджених на умови утримання не надходило, деякі засуджені виказували свою незгоду із вироком суду.

Завідувач сектору з питань
взаємодії з правоохоронними
органами адміністрації Б.Маршук