Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Мітинг-реквієм з нагоди 67-ї річниці Великої Перемоги у м.Шепетівці

Понад 5 тис. чоловік взяли участь в урочистому мітингу-реквіємі та церемонії покладання квітів до меморіалу Солдатської Слави біля Вічного вогню в м.Шепетівка з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Мітинг традиційно розпочався о 12:00 біля меморіалу Слави. Зі словами вдячності та вітань до ветеранів звернулись голова районної державної адміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк, помічник народного депутата України Сергія Буряка Микола Гончар, голови ветеранських організацій міста та району, представники релігійних конфесій.
У своєму виступі Іван Адамець зазначив, що 9 травня – особливий день для нашого народу. Це день коли наші батьки і діди принесли в жертву своє молоде життя, здобули Перемогу над німецьким фашизмом, здолали велику біду, що загрожувала людству. «Ветеранам Великої Вітчизняної війни випала важка доля захищати свою країну, захищати матерів, сестер, дітей від ворога. Вони вистояли, дали можливість дітям і онукам жити і творити. Кожен з 1418 днів був неймовірно важким, сповненим героїзму ратного і трудового, на фронті і в тилу і ті, хто відчув її сповна, ніколи і нічого не забудуть» - сказав Іван Кирилович.
Він подякував усім, хто героїчно боровся на фронті, у партизанських загонах і підпіллі, кому завдала непоправного горя війна, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного лихоліття. Побажав міцного здоров’я та довгих років життя.
Хвилиною мовчання і урочистими залпами вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни. Очільники району і міста, депутати рад, представники установ, підприємств, організацій, керівники релігійних організацій, громадськість поклали вінки та квіти до меморіального комплексу та братської могили.
По завершенні мітингу-реквієму відбувся урочистий марш ветеранів, учасників бойових дій та військовослужбовців міста.