Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Відзначили 67-річницю Великої Перемоги

8 травня 2012 року у будинку культури міста Шепетівка відбулись міськрайонні урочисті заходи з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
В заходах взяли участь голова райдержадміністрації Адамець І.К., міський голова Антонюк С.А., ветерани Великої Вітчизняної війни, представники засобів масової інформації, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, селищний, сільські голови, військовослужбовці, жителі міста і району.
Виступаючи перед присутніми Іван Адамець відмітив, що війна не оминула жодну українську родину, у кожному домі живе пам’ять про близьких і рідних, які загинули на тій війні чи зазнали тяжких мук у той безжалісний час.
«9 травня - це день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю в руках билися проти ворога, це день пошани наших матерів, які витримали важкий тягар війни, це день скорботи і печалі, коли нам болить серце при згадці про ціну, яку Україна заплатила за Перемогу» - сказав Іван Адамець.
Він також наголосив, що Президентом України Віктором Януковичем та Урядом країни робиться все можливе для того, щоб покращити становище ветеранів. Так, з метою реалізації соціальних ініціатив Президента України, на сьогоднішній день в районі завершується виплата разової грошової допомоги інвалідам Великої Вітчизняної війни. Залежно від групи інвалідності, допомога становить від 1720 грн. до 2200 грн., це удвічі-тричі більше, ніж торік. Збільшено розміри підвищень до пенсій учасникам війни, членам сімей померлих інвалідів війни та членам сімей загиблих військовослужбовців.
Він запевнив ветеранів, що районна державна адміністрація робитиме все можливе щоб полегшити їх життя і жодне звернення ветерана не залишилось поза увагою. Побажав усім присутнім здоров’я, щастя та мирного неба.
В ході заходів відбувся святковий концерт за участю художніх колективів міста і району, учнів шкіл.