Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Відбулись навчання

На виконання наказу МНС України від 29.10.2007р. №721 „Про удосконалення системи управління під час ліквідації надзвичайних ситуацій”, та з метою вивчення досвіду дій з ліквідації пожеж в природних екосистемах, визначення конкретних завдань щодо підвищення готовності органів управління і сил цивільного захисту до дій за призначенням, 24 квітня 2012 року на базі Кам’янківського лісництва державного підприємства «Шепетівський лісгосп» пройшли командно-штабні навчання з ліквідації лісових пожеж.
У заході взяли участь начальник територіального управління МНС у Хмельницькій області, генерал-майор служби цивільного захисту Манільчук А.В., начальник управління лісового господарства та мисливства Хмельницької області Лісовий В.М., перший заступник голови райдержадміністрації Хоронжук О.І., підрозділи Служби цивільного захисту Шепетівського, Славутського та Ізяславського районів. Під час навчання було відпрацьовано методи гасіння пожежі, питання співпраці та взаємодії між службами районів щодо ліквідації пожеж в лісовому масиві, роботи оперативного штабу Шепетівського району та пункту життєзабезпечення.
Підводячи підсумки, Анатолій Манільчук відмітив, що навчання, що пройшли на Шепетівщині є прикладом того, як потрібно діяти в надзвичайній ситуації, а запорукою ефективності в будь-якій справі – є взаємодія. Він подякував усім службам, які брали участь в навчаннях, за професіоналізм та високу кваліфікацію при проведенні навчання.
У ліквідації зімітованої надзвичайної ситуації взяли участь близько 100 фахівців та 10 одиниць спеціальної та пожежної техніки.