Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Віктор Янукович наголошує на необхідності прискорення реалізації соціальних ініціатив

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності більш активної роботи з реалізації соціальних ініціатив. Про це він заявив на засіданні Керуючої ради Комітету економічних реформ. «Я незадоволений тією ситуацією, яка зараз є, - таким повільним просуванням у вирішенні цих питань, незважаючи на те, що був прийнятий бюджет»,- сказав Віктор Янукович.
Він підкреслив, що ухвалення змін до Держбюджету було одним із головних завдань, необхідних для успішної реалізації соціальних ініціатив: «Ми з вами практично отримали реальний механізм виконання цієї програми і фінансовий ресурс».
Саме ефективне втілення в життя соціальних ініціатив є важливим завданням влади, яке дозволить підвищити соціальну захищеність та добробут громадян, наголосив Президент.
Глава держави зазначив, що вже встановлено новий розмір допомоги інвалідам війни; збільшено гарантований прожитковий мінімум при нарахуванні соціальних виплат для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів; передбачено кошти на покращення медичного обслуговування громадян, чия інвалідність пов’язана із Чорнобильською катастрофою. Крім того, передбачено ресурси для продовження виплати знецінених заощаджень, а також для забезпечення механізму здешевлення вартості іпотечних кредитів.
«Контроль за виконанням усіх цих рішень, терміни виконання всіх запланованих заходів – це повинно бути у кожного виконавця особистим зобов’язанням. Кожен керівник, хто з цим завданням не впорається, отримає рішення йти займатись іншими справами… Я попереджаю вас, там де є затримки сьогодні, будь-які - наздоганяйте», - наголосив Президент. Глава держави також висловив переконання, що реалізація соціальних ініціатив дасть поштовх розвитку економіки.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича