Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Василь Ядуха: Заради майбутнього нам як ніколи потрібно об’єднувати зусилля і робити конкретні справи

Такими словами голова облдержадміністрації розпочав свій виступ на церемонії відкриття оновлених акушерсько-гінекологічного та педіатричного відділень Красилівської центральної районної лікарні. « Ніколи не сприймав словесний патріотизм і завжди вимагаю конкретики в роботі. Сьогоднішня подія ще раз доводить нам, що разом ми можемо зробити багато чого», - підкреслив голова адміністрації.
На капітальний ремонт відділень використано більше 2 мільйонів гривень. Левова частка – кошти з державного бюджету, 500 тисяч - з обласного. Долучилися до справи і спонсори, їх частка сягає 50 тисяч гривень. Голова облдержадміністрації високо оцінив якість проведених робіт, оглянувши палати відділень, поспілкувався з медперсоналом та пацієнтами.
Під час розмови з медиками Василь Ядуха розповів про соціальні ініціативи Президента Віктора Януковича, наголосивши, що допомогу від держави неодмінно отримуватимуть всі, хто її дійсно потребує. Ще раз наголосив на тому, що галузь охорони здоров’я поруч з освітою залишаються пріоритетними у роботі влади. Особлива увага приділяється охороні материнства і дитинства. В обласному центрі в рамках Національного проекту «Нове життя» буде відкрито найсучасніший перинатальний центр.
« Ми робимо все для того, щоб за два роки будь-яка центральна районна лікарня мала таке ж обладнання, яке є в закладах обласного центру. Медицина буде доступнішою до людей, якість послуг має неодмінно підвищитися. Саме з цією метою проводиться реформування галузі», - підкреслив Василь Ядуха. Окрему увагу він звернув на факт, що Хмельниччина має найнижчу малюкову смертність серед регіонів нашої держави, проте над цим питанням необхідно багато працювати. Серед недоліків у роботі центральної лікарні очільник краю назвав те, що витрати на медикаменти і харчування хворих значно менші, ніж в середньому по області, спостерігається велика плинність кадрів. Василь Ядуха наголосив на необхідності приділяти більше уваги з боку керівництва району питанню забезпечення медпрацівників житлом.
На новосілля голова адміністрації приїхав не з порожніми руками, він подарував холодильник для оновлених відділень. Також пообіцяв, що незабаром у користування лікарні передадуть новеньку машину швидкої допомоги.
У свою чергу головний лікар подякував голові обласної адміністрації за постійну турботу, адже за його допомоги минулоріч виділено кошти на перекриття даху інфекційного відділення, вже капітально відремонтовано два відділення. Сьогодні просив ще посприяти у придбанні нового рентгенапарату, адже той, що наразі працює, 68 року випуску. Очільник краю взяв це питання під особистий контроль.

Прес-служба ОДА