Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Василь Ядуха: Обласна державна адміністрація в межах своєї компетенції підтримуватиме діяльність всіх органів і структур у тому, щоб забезпечити, як того вимагає Президент України, прозорі і чесні вибори депутата обласної ради

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час позачергової сесії обласної ради шостого скликання, де обговорювали одне питання - про внесення змін до обласного бюджету на 2012 рік.
Необхідність винесення на розгляд сесії даного питання викликана призначенням обласною виборчою комісією проміжних виборів депутата обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 17 на 6 травня 2012 року у зв’язку зі смертю 4 червня 2011 року депутата обласної ради Володимира Кухарука. Відтак, на фінансове забезпечення виборів необхідно виділити з обласного бюджету кошти у сумі 323,1 тис. гривень. Обговорення питання порядку денного було досить жвавим. Василь Ядуха закликав присутніх депутатів не спекулювати політичними гаслами, дати можливість кандидатам в депутати від усіх політичних сил в рівній мірі провести агітаційну роботу аби завоювати підтримку населення. «Обласна державна адміністрація стоїть на стороні закону і правопорядку. В межах своєї компетенції ми будемо підтримувати діяльність всіх органів і структур у тому, щоб забезпечити, як того вимагає Президент України, прозорі і чесні вибори депутата обласної ради», - сказав голова адміністрації.
Василь Ядуха висловив думку щодо проекту рішення позачергової сесії та діяльності обласної територіальної виборчої комісії. « Органи влади не можуть втручатися в діяльність обласної територіальної виборчої комісії. Але, на мою думку, в роботі комісії є серйозні недоліки через заполітизованість, в першу чергу, голови комісії, який неналежним чином організовує роботу. Я би хотів нагадати про кримінальну відповідальність за зрив виборів», - наголосив Василь Ядуха. Він зауважив, що рекомендуватиме представникам провладної партії, які є в комісії, звернутися до правоохоронних органів, аби ті дали принципову оцінку діяльності керівництва обласної територіальної виборчої комісії.
Голова облдержадміністрації закликав присутніх дати можливість людям обрати того, кого вони вважають за потрібне, незалежно яку політичну силу кандидат представляє.
63 голосами депутати обласної ради підтримали внесення змін до обласного бюджету. Прийняте рішення забезпечило фінансову сторону виборчого процесу, результатом якого стане представництво громади Теофіпольського району в особі депутата обласної ради.

Прес-служба ОДА