Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Створення Ділової ради українських і йорданських підприємців сприятиме пожвавленню нашої економічної співпраці – Президент

Створення Ділової ради українських і йорданських підприємців сприятиме активізації економічного співробітництва між Україною та Йорданією. Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович під час українсько-йорданського бізнес-форуму в Аммані.
«Одним із дієвих механізмів пожвавлення економічної співпраці між Україною та Йорданією могло б стати створення двосторонньої Ділової ради українських і йорданських підприємців, а в перспективі – Торгового дому «Україна – Йорданія» як майданчика для регулярного спілкування та обміну досвідом між підприємцями наших країн», – сказав Глава держави.
Віктор Янукович висловив сподівання, що вже за підсумками нинішнього форуму коло ділових інтересів йорданських бізнесменів в Україні розшириться. «Сподіваюся, економічний потенціал наших держав, дружні відносини між українським та йорданським народами стануть необхідним підґрунтям для вироблення додаткових ефективних механізмів взаємовигідного економічного співробітництва та їх успішного функціонування», - сказав він.
Україна, наголосив Глава держави, надаватиме належного сприяння реалізації домовленостей, досягнутих за результатами його візиту в Йорданію та бізнес-форуму. «Я впевнений, що на основі взаємної довіри та значного потенціалу співпраці ми зможемо вивести двосторонні відносини між Україною та Йорданією на якісно новий рівень», - резюмував Глава Української держави.

Прес-служба Президента України