Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Відбулось засідання районної комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення

У рамках здійснення Всесвітньої програми переписів населення та житлового фонду, Україна висловила намір взяти участь у проведенні нового раунду переписів, про що було прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 року № 581-р (зі змінами і доповненнями, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 р. № 1565-р). Наприкінці листопада минулого року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова № 1205 «Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення».
На виконання цієї постанови розпорядженням голови райдержадміністрації було створено Шепетівську районну комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, яку очолив перший заступник голови райдержадміністрації – Олександр Хоронжук.
Метою створення комісії є надання органам державної статистики всебічної допомоги в організації і проведенні перепису населення та здійснення контролю за ходом підготовчих робіт до Перепису.
У грудні 2011 року Шепетівським районним управлінням статистики за сприяння органів державної влади було проведено один із найважливіших етапів підготовки – роботи зі складання квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях у смт. Гриців і списків сільських населених пунктів та облік населення в них на момент складання списків.
За результатами складання списків сільських населених пунктів виявлено збільшення чисельності населення у 18 з 20 районів області, в тому числі Шепетівський район. Чисельність населення району за даними складання квартальних списків становить 35717 осіб проти 34878 осіб наявного населення за поточними розрахунками. Приріст становить 2,4 відсотка. Проте, ці дані потребують уточнення.
У зв'язку з цим з найближчим часом буде проведена перевірка всіх сільських рад на предмет достовірності даних, наданих при складанні списків сільських населених пунктів.
10 квітня Олександр Хоронжук провів засідання районної комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення. На засіданні було обговорено стан впорядкування адресного господарства району та якість складання квартальних списків.
За результатами засідання було розроблено ряд конкретних пропозицій та рекомендацій селищному, сільським головам спрямованих на покращення стану ведення адресного господарства.