Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Президент: Покращення стандартів життя та соціального захисту людей є предметом постійної уваги влади

Покращення стандартів життя громадян, їх добробуту та рівня соціального захисту є важливою та постійною складовою діяльності влади. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.
«Нам з року в рік треба підвищувати рівень життя людей, покращувати його умови та якість», - сказав В.Янукович. Він наголосив, що у 2013 році робота в цьому напрямку продовжиться.
Глава держави висловив переконання, що успіху цієї роботи сприятиме проведення реформ у різних сферах життєдіяльності держави - житлово-комунальному господарстві, медицині, освіті тощо.
Водночас Президент підкреслив: основою для здійснення тих чи інших кроків у рамках програми реформ мають бути виважені рішення влади. «Я вас застерігаю від зайвого популізму, від зайвого бажання показати, що ви перші», - сказав він, звертаючись до присутніх. У цьому контексті В.Янукович зокрема нагадав, як на виконання тих чи інших програм чиновники часом необґрунтовано закривали навчальні заклади, лікарні тощо.
«Щоб щось виконати - закривали лікарні, школи. Без розуму підходили. Я вас застерігаю - це не данина моді, це дії, які повинні бути спрямовані на покращення умов лікування людей, навчання дітей», - наголосив Глава держави.
Президент також підкреслив: як представники влади голови РДА завжди мають бути уважними та відповідальними, сумлінно виконувати свої обов’язки. «Ваше завдання - працювати з людьми - щоб вони відчували, що влада опікується їх проблемами і вирішує їх на місцях. Від вас багато залежить», - акцентував він, побажавши посадовцям успіхів у цій роботі.

За матеріалами прес-служби Президента України