Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

В.Ядуха: На часі – підвищення виплат ветеранам та інвалідам війни, підвищення пенсій та посилення соціального захисту пенсіонерів

Відбувся урочистий пленум Хмельницької обласної організації ветеранів війни і праці, присвячений 25-річчю заснування організації ветеранів України.
Після виступу голови Хмельницької обласної ради організації ветеранів Володимира Купратого, із ювілейною датою ветеранів привітав голова облдержадміністрації Василь Ядуха.
“Мені надзвичайно приємно зустрітися з вами і особисто подякувати за величний бойовий і трудовий подвиг, за все пережите і здійснене, за мудрість, патріотизм, що ви виявляєте сьогодні, перебуваючи в строю громадського життя області”, - сказав він. Обласна ветеранська організація структурно змінилася з моменту утворення, оскільки на початку діяльності в рядах її членів налічувалося 58 тисяч безпосередніх учасників бойових дій, а сьогодні таких залишилось трохи більше 12 тисяч.
В ході свого виступу Володимир Купратий зазначив, що ініційовані Президентом України соціальні ініціативи, вселяють надію, що ще більше уваги буде приділятись ветеранам. “Дії наших ветеранських організацій мають бути спрямовані на соціальний захист старшого покоління, на боротьбу проти націоналізму та неофашизму, патріотичне виховання дітей та молоді. Ці питання мають стати головними і пріоритетними в нашій діяльності.” - наголосив він.
Голова облдержадміністрації висловив переконання, що конструктивна співпраця ветеранських організацій та влади у реалізації проголошених ініціатив сприятиме підвищенню стандартів життя наших громадян. “В основі цих ініціатив – адресність, справедливість та інтереси кожної людини,” – наголосив очільник області.
Як зазначив Василь Степанович, на часі – підвищення виплат ветеранам та інвалідам війни, підвищення пенсій та посилення соціального захисту пенсіонерів, ветеранів військової служби, учасників війни та сімей померлих інвалідів війни.
Відчутні зрушення в подоланні несправедливості по відношенню до цих заслужених людей почнуться вже у травні цього року.
Так, з 1 травня доплати до пенсій для учасників війни збільшаться на 30-50%. Інваліди війни до 1 травня отримають близько 2 тисяч гривень одноразової допомоги. Незабаром ми будемо святкувати 67-му річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
У 2012 році також виповнюються 70-ті роковини трагічних подій – насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи до Німеччини. “Відзначення цих подій має бути спрямоване передусім на всенародне вшанування жертовності старшого покоління, посилення уваги цього українського суспільства, кожного громадянина до інвалідів та учасників бойових дій, вдів загиблих учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни”, - підкреслив Василь Степанович.
До речі, обласна, 20 районних і 5 міських ветеранських організацій були створені в березні 1987 року. Вони об’єднували 1480 ветеранських осередків, понад 340 тисяч ветеранів різних категорій.

За матеріалами прес-служби ОДА