Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

В 17 районах області відсутні борги із заробітної плати на економічно активних підприємствах

Про це заявив голова облдержадміністрації Василь Ядуха на розширеному засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у якій взяли участь керівники підприємств, керівництво районів, міські голови.
Очільник області звернув увагу присутніх на позитивну динаміку щодо скорочення боргів із заробітної плати. Так, у 2011 році виплачено 12,4 млн.грн. заборгованої заробітної плати, повністю ліквідовано борги на 106 підприємствах на суму 10,9 млн.грн. прихованих боргів.
“Необхідно відзначити, що в 17 районах області та місті Старокостянтинів відсутні борги із заробітної плати на економічно активних підприємствах,” – зазначив Василь Степанович. Це Білогірський, Віньковецький, Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Ізяславський, Кам’янець-Подільський, Красилівський, Летичівський, Новоушицький, Славутський, Староко¬стянтинівський, Старосинявський, Теофіпольський, Хмельницький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони.
Борг економічно неактивних підприємств становить 2,0 млн.грн. або 12 відсотків та 10,3 млн.грн. (60 відсотків) припадає на підприємства-банкрути.
“Але мене насторожує ситуація, яка склалася за останній місяць. Протягом березня цього року маємо зростання загального боргу по області на 1,1 млн. гривень. Ця ситуація склалася за рахунок повної безвідповідальності як керівників підприємств, так і голів райдержадміністрацій, міських голів.” – наголосив очільник.
Зокрема, у м. Славуті борг зріс на 296,0 тис.грн., у м. Хмельницькому - на 476,0 тис. грн.; у м. Нетішині – на 106,0 тис.грн.; у м. Кам’янець-Подільському на 580,8 тис.грн.
Значною залишається проблема погашення заборгованості на підприємствах комунальної форми власності, яка збільшилася на 247,0 тис.грн. і становить 1,7 млн. гривень. Найбільший борг із заробітної плати по комунальних підприємствах знову ж таки залишається у містах Нетішин, Хмельницький та Полонському районі.
Крім того, голова облдержадміністрації зазначив: “Я коротко зупинюся на діяльності комунального підприємства Нетішинської міської ради “Житлово-комунальне об’єднання”, де за моїм дорученням працювала комісія і з’ясовувала фактичний стан справ.
Проведеними перевірками встановлено, що підприємством не в повному обсязі надано послуги по окремих видах робіт, зокрема, при закладеній у тариф сумі 701,0 тис.грн. фактично на ремонт покрівель будинків спрямовано усього 75,0 тис.грн. або 11% від запланованих у тарифі витрат. Загалом, мешканцями житлових будинків м. Нетішин сплачено на 1,5 млн.грн. більше, ніж фактично підприємством надано послуг по утриманню цих будинків. Зазначу, що основний вид діяльності підприємства – утримання будинків, споруд та прибудинкової території, в якому задіяно 381 особу штатного складу разом з апаратом управління. Підприємство утримує та обслуговує 96 будинків комунальної власності. У той же час, до прикладу, в одному із ЖЕКів обласного центру штатна чисельність працівників 98 осіб, ЖЕК обслуговує 145 житлових будинків, заборгованість по заробітній платі відсутня. Саме бездіяльність є однією з причин попередньої міської влади м. Нетішин, що призвела до відставки голови.”
Голова облдержадміністрації закликав керівників підприємств та керівництво міст та районів з відповідальністю ставитись до поставлених завдань, адже протягом 2011 року та
І кварталу цього року не виконано протокольні доручення обласної тимчасової комісії щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати по 24 підприємствах у 3 районах та 5 містах обласного значення.

За матеріалами прес-служби ОДА