Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Про результати роботи "гарячої" телефонної лінії з обговорення соціальних ініціатив Президента України

2 квітня 2012 року в приміщенні управління Пенсійного фонду України в м.Шепетівці та Шепетівському районі відбулася «Гаряча лінія» з обговорення напрямків соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.
Мешканці Шепетівщини, зателефонувавши за номером прямої лінії, отримали вичерпні відповіді щодо впровадження президентських соціальних ініціатив, зокрема, питань пенсійного забезпечення від начальника управління Пенсійного фонду України в м.Шепетівці та Шепетівському районі Ліліани Танасієнко.
В ході проведення «гарячої» лінії було роз’яснено, що позитивні результати соціальних ініціатив Президента України відчують 82% від загальної кількості пенсіонерів міста та району, зокрема ті, які вийшли на пенсію до 2008 року, пенсіонери – військовослужбовці, учасники війни та вдови померлих інвалідів війни З 1 травня 2012 року розпочнеться процес "осучаснення" заробітної плати для обчислення пенсій тим пенсіонерам, пенсію яким призначено до 2008 року. Цей перерахунок торкнеться понад 18 тисяч одержувачів пенсій, або 79% від їх загальної кількості. Протягом травня – грудня 2012 року ця категорія пенсіонерів в середньому додатково отримає щомісяця в межах 100 грн.
Починаючи з 1 липня 2012 року, буде поетапно переглянуто розмір пенсій для 1226 військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу, які залишили службу, що складає 79,8% від загальної кількості. Такий перерахунок буде здійснено з метою ліквідації розриву між пенсіями військовослужбовців, які залишають службу сьогодні, і тими, хто це зробив раніше. В середньому розмір їх пенсії зросте на 165,00 грн.
Також, з 1 травня поточного року для членів сімей померлих інвалідів війни розмір підвищення до пенсії становитиме уже 42% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність ( в даний час - 28%). Кожен з них додатково отримає в середньому протягом травня – грудня 119,10 грн. Зростуть також пенсійні виплати і для учасників війни.
Соціальні ініціативи Президента України є логічним продовженням соціальної політики, яку влада послідовно проводить з 2010 року.