Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Президент наголошує на важливості збереження пам'яті про подвиг наших співвітчизників у Великій Вітчизняній війні

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості збереження історичної пам'яті про подвиг наших співвітчизників у роки Великої Вітчизняної війни.
«Маємо повернути втрачене у надзвичайно чутливому для суспільства питанні – збереженні народної пам’яті про подвиг мільйонів героїв, які віддали своє життя за мир і свободу», – сказав Глава держави на урочистостях з нагоди 25-річчя заснування Організації ветеранів України.
У цьому контексті Президент зазначив, що дав відповідні доручення щодо пошуку, дослідження і впорядкування місць поховань жертв війни та інших трагедій Українського народу, залучення до цієї діяльності громадських організацій та молоді. Він особливо наголосив на важливості планового ведення такої діяльності та неухильного додержання вимог законодавства.
«Переконаний, сучасне та прийдешні покоління ніколи не повинні забувати, якою ціною було здобуто мир, та мають завжди пишатися вашим подвигом», - додав Президент, звертаючись до присутніх.
Віктор Янукович також нагадав, що у 2012 році виповнюється 70 років від насильницького вивезення людей з окупованої України на примусові роботи до Німеччини. Відзначення цих подій, переконаний він, має бути спрямоване, передусім, на всенародне вшанування жертовності старшого покоління, посилення уваги суспільства до інвалідів та учасників бойових дій, жертв нацистських переслідувань, дітей війни.
Глава держави, окрім того, закликав Організацію ветеранів України долучитися до роботи над концепцією святкування 70-річного ювілею Перемоги, розробка якої розпочнеться найближчим часом. Він висловив переконання, що всі заходи, пов’язані з історичними подіями, повинні плануватися Урядом та місцевими органами виконавчої влади з урахуванням пропозицій і побажань громадськості.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича