Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Фізкультура і спорт
Охорона здоров'я
Освіта та культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ


Нарада з медичними працівниками району

8 жовтня за участю голови районної державної адміністрації Адамця І. К. відбулась нарада з медичними працівниками району. На нараді розглядались актуальні питання сільської медицини.
Виступаючи перед медичними працівниками району Адамець І. К. наголосив, що державна політика у сфері охорони здоров'я спрямовується на підвищення рівня здоров'я, поліпшення якості життя і збереження генофонду Українського народу. Реалізація цієї політики потребує здійснення комплексу державних і галузевих заходів.
Аналізуючи стан надання медичних послуг фельдшерсько-акушерськими пунктами та амбулаторіями загальної практики сімейної медицини населенню району він зокрема зазначив, що болючим місцем сільської медицини є матеріально-технічне оснащення, яким вимушені користуватись працівники медичних закладів. А це відображається у наданні відповідної кваліфікованої допомоги мешканцям сіл. Але органи виконавчої влади району докладатимуть максимальних зусиль для зміцнення матеріальної бази а відповідно і покращення послуг.
У нараді з лікарями та фельдшерами району також взяли участь директор виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Кіндзерський С.А., заступник голови адміністрації Маньковська Н.О., головний лікар центральної районної лікарні Поліщук В.М., заступник головного лікаря Савчук В.М.