Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Розпочато благоустрій територій

З метою поліпшення санітарно-епідеміологічної ситуації в районі 20 березня 2012 року голова районної державної адміністрації Іван Адамець підписав розпорядження «Про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів».
Згідно розпорядження з 19 березня по 10 травня поточного року в районі проводиться благоустрій територій населених пунктів.
На виконання розпорядження у населених пунктах району створено і діють робочі групи, які організовують та контролюють хід проведення санітарної очистки сіл району, їх озеленення, впорядкування водних джерел, місць утилізації побутових відходів, територій кладовищ та пам’ятників, братських могил, пам’ятних місць, адміністративних будинків, будівель шкіл, закладів культури та медицини.
Для проведення робіт по санітарній очистці та впорядкуванню територій населених пунктів залучаються громадяни, що перебувають на обліку у центрі зайнятості.
В усіх населених пунктах проводиться весняна дезінфекція громадських криниць їх ремонт та очищення від мулу. Ліквідовуються численні стихійні сміттєзвалища та впорядковуються санкціоновані звалища.
В рамках акції «За чисте довкілля» 31 березня відбувся суботник, участь у якому взяли працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, закладів освіти, культури, охорони здоров’я району, працівники організацій, установ, підприємств різної форми власності.
Учасники заходу приводили в належний стан вулиці, тротуари, садиби та присадибні території, пам’ятники і кладовища, об’єкти соціально – культурної сфери. Здійснювали посадку дерев.