Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Голова адміністрації Іван Адамець взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації

Результати роботи промисловості Хмельниччини за 2011 рік, підготовка агроформувань області до проведення комплексу весняно-польових робіт, хід виконання в області Закону України «Про попередження насильства в сім’ї – ці теми обговорювали під час розширеного засідання колегії обласної державної адміністрації 27 березня 2012 року, що відбулося під головуванням Василя Ядухи.
Перед початком засідання голова облдержадміністрації повідомив про кадрові призначення. Рішенням Вищої ради юстиції головою апеляційного суду Хмельницької області призначено Віктора Ковтуна. Розпорядженнями голови облдержадміністрації Миколу Катеринчука призначено заступником голови облдержадміністрації, а також введено до складу колегії. Василь Ядуха також повідомив, що рішенням Нетішинської міської ради відправлено у відставку міського голову Ольгу Омельчук. Зараз обов’язки міського голови виконує секретар міської ради Микола Степаненко, сформовано новий склад виконкому міської ради. За дорученням Президента України Віктора Януковича та Кабінету Міністрів України Василь Ядуха вручив нагороди нашим землякам. Відповідно до Указу Президента України, присвоєно почесне звання «Заслужений майстер народної творчості України» Ніні Гончарук, майстрині-вишивальниці, члену Хмельницької міської спілки жінок-художниць «Дивоцвіт», почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» - Галині Терлецькій, голові правління сільськогосподарського кооперативу «Промінь», с. Мала Клітна Красилівського району. Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено Володимира Процкова, голову Теофіпольської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану( воїнів-інтернаціоналістів) та Валерія Шеліванова, голову Нетішинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану ( воїнів-інтернаціоналістів), учасника бойових дій в Афганістані.
Про результати роботи промисловості області за 2011 рік інформував Микола Катеринчук, заступник голови облдержадміністрації. За його словами, промисловість області демонструє позитивну динаміку розвитку, перемістившись із 19 місця в 2010 році на 10 серед регіонів України, збільшивши обсяги промислового виробництва на 8,4%, що дало можливість виробити та реалізувати продукцію на 13,8 млрд. гривень ( на 25 % більше, ніж за відповідний період 2010 року). Зростання випуску продукції спостерігалось у більшості видів промислової діяльності: у добувній промисловості (на 35,3%), легкій промисловості (6,3%), хімічній та нафтохімічній промисловості (на 12,2%), виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції (на 13,4%), машинобудуванні (на 11,3%), виробництві та розподіленні електроенергії, газу та води (на 10,7%).
«Приємно відзначити, що промисловість нашої рідної Хмельниччини зробила ще один потужний крок вперед, що сьогодні є конкретні напрацювання, відновили роботу цілий ряд підприємств, які стояли роками. Разом з тим, ми бачимо, що галузь розвивається не тими темпами, які б ми хотіли бачити. Не дивлячись, що приріст промислової продукції за 2011 рік вище середньоукраїнського, це нас не повинно заспокоїти», - сказав Василь Ядуха.
Він наголосив на необхідності шукати нові ринки збуту виробленої продукції, адже минулий рік показав, що ми це можемо успішно робити - 163 промислових підприємств області експортували продукцію у 94 країни світу. Водночас, зауважив, що вклад районів області у розвиток промисловості далеко не рівнозначний – майже половина загальнообласного обсягу реалізованої промислової продукції виробляється підприємствами міст Хмельницький та Нетішин. Голова адміністрації піддав критиці Віньковецький, Городоцький, Летичівський, Новоушицький, Старокостянтинівський, Старосинявський, Шепетівський райони, де обсяг реалізованої продукції у відпускних цінах підприємств становить менше 0,5% до обласного показника. Василь Ядуха наголосив: «Сьогодні, як ніколи, необхідно об’єднати зусилля влади та промисловців заради розв’язання проблем, що накопичились у виробництві, розширення ринків збуту, технічного переоснащення, впровадження нових технологій. Це є гарантом руху вперед, виробництва якісної конкурентоспроможної продукції». Звертаючись до голів районних адміністрацій, очільник краю наголосив на необхідності проаналізувати роботу кожного підприємства, обов’язково тримати на контролі підприємства-банкрути, відкривати нове виробництво, створювати нові робочі місця. « Коли ми будемо аналізувати роботу у цьому напрямі за підсумками півріччя, ми маємо побачити створення нового виробництва на території кожного району і міста», - наголосив Василь Ядуха.
По другому питанню порядку денного інформував Олег Стрілецький, начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. Він повідомив, що планом соціально-економічного розвитку агропромислового комплексу на 2012 рік передбачається виробити зерна 2млн.230 тис. тонн, цукрових буряків - 2 млн. тонн, картоплі – 1 млн. 350 тис. тонн, овочів – 242 тис. тонн, плодів – 160 тис. тонн. Відтак, докладаються всі зусилля для того, щоб створити сприятливі умови успішного проведення сівби ярих культур в оптимальні агротехнічні строки, сформувати надійну базу під врожай 2012 року. Станом на 22 березня 2012 року господарства області приступили до весняно-польових робіт. Проведено перше підживлення по мерзлоталому ґрунту озимих та ріпаку відповідно на 262 тис.га та понад 41 тис. гектарів. По області посіяно понад 76 тис.га ярих зернових, що становить 55% до прогнозу, 12 тис.га однорічних трав, близько 9 тис. га цукрових буряків. Щоденно посів здійснюється на площі близько 20 - 22 тис.гектарів. Активно включились в посів ярих зернових господарства Волочиського, Дунаєвецького, Кам’янець -Подільського, Чемеровецького, Ярмолинецького районів. Слабше розгорнули посівні роботи у Деражнянському та Полонському, де засіяно менше 30% площ. Про причини зволікання у проведенні посівної кампанії доповідали начальники управлінь агропромислового розвитку та голови адміністрацій Деражнянського, Полонського, Новоушицького районів. « Причина одна - безвідповідальність», - констатував Василь Ядуха та наголосив, що за 3-4 дні в області має бути завершено посів ранньої групи зернових.
«Кожен з нас розуміє, що Хмельниччина покладає великі надії на розвиток аграрного сектору економіки. Це один з пріоритетів роботи органів влади і місцевого самоврядування. Ми говоримо сьогодні за соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, зайнятість населення, підвищення заробітної плати працівників аграрного сектору, надходження коштів у бюджети усіх рівнів, але ніхто не говорить звідки брати кошти. Відновлення виробництва, залучення кожного продуктивного гектара землі у сівозміну – це питання номер один в аграрному секторі», - зауважив голова адміністрації та додав, що Хмельниччина зобов’язана зберегти і примножити ті позитивні тенденції, яких вдалося досягти. Він наголосив на необхідності продовжити подальше розширення посівних площ, під особливий контроль взяти роботу недобросовісних орендарів, які використовують землі неефективно. « Працюйте з людьми, збирайте ініціативні групи, вилучайте землю в тих, хто сьогодні знущається над нею», - сказав очільник краю. Для вчасного та якісного проведення весняно-польових робіт, за словами Василя Ядухи, необхідно негайно завершити придбання матеріально-технічних ресурсів, завершити ремонт техніки, активізувати роботу з банківськими установами по вирішенню питань кредитування сільгосппідприємств, забезпечити якісним насінням, мінеральними добривами, засобами захисту рослин, тощо. Персональну відповідальність за вчасне та якісне проведення комплексу весняно-польових робіт Василь Ядуха поклав на голів райдержадміністрацій. « Я вважаю, що у нас немає ніяких перешкод для того, щоб Хмельниччина першою у державі завершила посівну кампанію», - підкреслив голова адміністрації.
Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Данилюк інформував про хід виконання в області Закону України «Про попередження насильства в сім»ї». Підбиваючи підсумки, голова облдержадміністрації наголосив на необхідності створення в кожному районі та місті кризових центрів для членів сімей, в яких вчинено насильство в сім’ї або існує реальна загроза його вчинення, де реалізовуватимуться корекційні програми. На сьогоднішній день такий центр існує лише в місті Старокостянтинів. «Головним повинно стати попередження насильства, а не його констатація», - наголосив Василь Ядуха та доручив вжити необхідних заходів, аби до 1 червня цього року такі заклади функціонували у кожному районі та місті. Він зауважив, що необхідно об’єднати зусилля усіх органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок області щодо ефективної роботи з попередження насильства в сім’ї.
Колегія облдержадміністрації також затвердила план роботи обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2012 року.

За матеріалами прес-служби ОДА