Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Бібліотеки Хмельниччини розвиватимуться за підтримки програми "Бібліоміст"

Програма «Бібліоміст» спільно з Міністерством культури України працює над модернізацією системи публічних бібліотек в Україні. Вона впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень і обмінів (IREX) завдяки гранту від Фундації Білла та Мелінди Гейтс.
У рамках програми понад 1600 публічних бібліотек в Україні буде обладнано комп’ютерами для надання вільного доступу до мережі Інтернет. Ця програма діє і на Хмельниччині та вже має певні позитивні напрацювання.
Зокрема, завдяки плідній співпраці з обласною та місцевою владою, зроблено вагомий внесок у розвиток інформаційної інфраструктури нашого краю. Так, уже обладнано 10 бібліотечних систем: 28 сіл, 6 міст і 9 районів отримали 150 комп’ютерів, 40 сканерів, 40 наборів мережевого обладнання на суму близько 737 577 грн. Три бібліотеки отримали гранти на проекти місцевого розвитку на суму 34 456 грн.
Також у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці з 2010 р. діє регіональний тренінговий центр. Цей заклад отримав 10 комп’ютерів з програмним забезпеченням, мультимедійний проектор, принтер, сканер та мережеве обладнання вартістю 62 435грн. На організацію роботи центру та навчання бібліотекарів області було надано грантових коштів у розмірі близько 349 064 грн. Завдячуючи підтримці облдержадміністрації, досягнуто конкретних результатів забезпечення жителів регіону доступом до сучасних технологій, навчання і розвитку.
У 2012 році «Бібліоміст» планує обладнати ще близько 700 бібліотек по всій країні. З метою отримання обладнання 11 районів Хмельницької області приймають участь у конкурсі.
Задля інформування населення про нові можливості, які відкривають сучасні бібліотеки, модернізовані за сприяння облдержадміністрації та райдержадміністрацій, програма «Бібліоміст» у лютому-квітні 2012 р. проводить соціальну кампанію під девізом «Майбутнє починається в сучасній бібліотеці». У рамках кампанії заплановано розміщення білбордів, банерів, постерів, а також показ телевізійних роликів про сучасну бібліотеку.