Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

6 березня 1944 року - звільнено смт.Гриців

6 березня 2012 року біля пам’ятника воїнам визволителям у смт. Гриців відбувся мітинг-реквієм з нагоди 68-ї річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників.
Участь у заходах взяли перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Хоронжук, секретар селищної ради Наталія Ленчук, ветерани війни, мешканці селища.
Виступаючи перед присутніми Олександр Хоронжук зазначив, що для нас, жителів Шепетівського району, 1944 рік став годиною визволення. Протягом січня - березня весь наш район було звільнено. Зокрема, 9 січня 1944 року було визволено перший населений пункт району - село Цмівку, 6 березня - Гриців, 8 - звільнено останні села району - Вишневе, Вербівці, Сульжин.
Всього на війну було призвано понад 11 тисяч мешканців міста та району із них не повернулося з війни 5216 чоловік. А під час звільнення Шепетівського району від німецьких загарбників в січні – березні 1944 року полягло 4 тис. 358 воїнів – визволителів різних національностей.
«Тож головний урок війни для нас, молодшого покоління – це урок миру. Ми повинні цінувати мир і ніколи не допускати, щоб гинули наші діти, онуки, рідні. Ми схиляємо голови над всіма тими, хто віддав життя у смертельному поєдинку з агресорами. Пам’ять про них повинна бути вічною - сказав Олександр Хоронжук.
Від імені районної державної адміністрації, від себе особисто він висловив слова вдячності ветеранам Великої Вітчизняної війни за їх подвиги і героїзм, проявлений в боях за визволення та грицівчанам, які своєю працею в тилу наближали День Перемоги і відбудовували зруйнований край.
Побажав усім присутнім міцного здоров’я, довголіття, радості, миру і спокою на рідній Шепетівській землі.
В ході мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти та корзини до пам’ятника воїнам визволителям.