Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

«Прийди весно, до нас із піснями»

Нещодавно біля Лозичнянського сільського клубу відбулось районне театралізоване свято проводів зими та зустріч весни під назвою «Прийди весно, до нас із піснями», присвячене 68 – й річниці визволення подільських земель, зокрема села Лозичне, від німецько – фашистських загарбників. Далекого 11 лютого 1944 року мальовниче село Лозичне було визволено з - під ярма вражої німецької армії. З того часу минуло багато років, проте мужність і героїзм полеглих воїнів – визволителів лишається в пам’яті їхніх нащадків.
Свято розпочалося з мітингу на честь пам’яті про місцевих загиблих визволителів полеглих у часи Великої Вітчизняної війни, який відкрила своєю промовою голова Судилківської сільської ради Галина Іванівна Балінська. До підніжжя пам’ятника героїчно загиблим солдатам було покладено квіти.
З вітальним словом на честь свята до односельців та гостей свята звернулися: голова Судилківської сільської ради Галина Іванівна Балінська, депутат Хмельницької обласної ради, директор приватного підприємства МВМ - 13 Врам Македонович Мовсісян, та начальник відділу культури і туризму Шепетівської РДА Лідія Матвіївна Богурська. Святкування проводів зими розпочалось із приїзду на баскому коні панянки Зими (Денищук К.) у супроводі Діда Мороза (Тимощук М.), Снігуроньки (Гордійчук М.) та молоді . На знак прощання Зима принесла із собою млинці і пироги, якими і пригостила усіх присутніх. Під звуки мелодійних веснянок у супроводі чарівних дівчат у національному строї на свято поспішала і ясна – красна Весна (Борисюк М.). Урочисто право панувати на землі передала Зима свої наступниці Весні. Натомість панянка весна пригостила усіх гостей смачною пшоняною кашею . Свято було багате на гучні українські пісні, запальні танці, хороводи. На районний захід завітало чимало колективів – гостей, зокрема: народний аматорський фольклорний ансамбль «Веснянка» та чудовий сімейний дует «Поляночка» Полянського СБК , жіночий вокальний ансамбль «Елегія» Шепетівського районного будинку культури , жіночий вокальний гурт «Вишиванка» Судилківського СБК, солісти - виконавці Тончук Наталія,Кондратьєва Мальвіна, Ампілогова Анна, Копець Леся, свої гумором усіх присутніх звеселяв Козачук Володимир. А яке ж свято без снігової баби та солом’яної ляльки, яка дивовижним кострищем розгорілась на радість усім присутнім. Всі бажаючі мали можливість потанцювати та порадіти біля запаленого вогнища. За стародавнім звичаєм зі спаленням солом’яного опудала зникали усі чвари, хвороби та біди. Уся театралізація свята була підготовлена за участі місцевих аматорів та працівників районного будинку культури. Паралельно концертній програмі на майданчику біля місцевого осередку культури для всіх охочих було проведено спортивні змагання з перетягування канату, підняття гірі та армреслінгу, який організував та провів вчитель фізичного виховання Судилківської ЗОШ І – ІІ ст. Сергій Вихристюк.
Загалом святкування дня визволення було яскравим та різнобарвним. Окремі слова вдячності хотілося б висловити тим, хто своєю фінансовою підтримкою допоміг у організації та проведенні районного свята. А саме, приватному підприємцю, депутату Хмельницької обласної ради Враму Македоновичу Мовсісяну , та місцевим приватним підприємцям і депутатам Шепетівської районної ради Миколі Федоровичу Дорощуку та Віктору Васильовичу Фещину, а також творчим працівникам культури Судилківської сільської ради.
Гарних вражень та приємних спогадів залишило по собі це свято. І так хочеться щоб прийдешня пора року весна принесла нам із собою у наші родини гарних врожаїв, здоров’я, миру, людського щастя та добра.

Методист Шепетівського РБК Юлія Лебідь